Wpis z mikrobloga

"W zaproszeniu przez Krytykę Polityczną takich czy innych środowisk nie ma nic złego. Dlaczego ma nie być Niemców? To jest szansa na prawdziwe pojednanie, czy to nie jest najpiękniejsze, że możemy nasz Dzień Niepodległości czcić z tymi, z którymi kiedyś o tę niepodległość walczyliśmy? Oczywiście Kaczyński do tego nie dopuści, bo kiedy on widzi nawet pokojowo nastawionych, będzie od razu wywoływał wojnę, bo o tym marzy."

To są słowa Palikota. Zastanawiam się czy ten człowiek, wie o czym mówi. Ciekawe co na chęć bratania się z nim, powiedzieliby Niemcy.

I dalsze mądrości Palikota:

"Staruch, szef kiboli, poręczony przez Kempę, (...) ten właśnie człowiek był jednym z liderów zamieszania po stronie Marszu Niepodległości."

Tylko że Staruchowi, niedawno znowu przedłużono areszt o trzy miesiące.

Dzieki, @RT_NR

Masz może źródło?
  • 12
@KeiON: Lepsze to niż prawacka hołota organizująca marsze neonazistów z ONR i MW na 11.11. Wolę Niemców niż to antypostępowe, ksenofobiczne gówno. @RT_NR: Jak na faszyste przystalo o haniebnej wypowiedzi niestety niepasażera Tu-154 Jarka nie wspomnisz. :P
@Ryu: Niemiecka antifa to podobno taka sama hołota jak neonaziści. Wiele środowisk zachowuje się w podobny sposób, tylko różnią się skrajnie poglądami. Policja powinna umieć zrobić z nimi porządek.
@Ryu: A żeby mi się jeszcze chciało z takimi lewusami gadać, partyjnym betonem ;)

Żenujące zachowanie, wyzywanie wszystkich od faszystów, taka fobia... W program ONR i MW nie mają wpisanej ksenofobii.

Ale mów do słupa, a słup dupa. Szkoda słów, żyj dalej w swoim świecie ;)
@KeiON:

Trudno, żeby w oficjalnym programi mieli wpisane swoje prawdziwe postulaty, niestety faszole też się uczą na błędach, i np. już przestali hajlować, bo ich zaczęli delegalizować. Każdy, kto ma chociaż nikłe pojęcie o tym środowisku i zna kilka osób stamtąd, wie, że są to szowiniści, rasiści i mutanty polskiej odmiany faszyzmu o naziwe NR.
@Ryu: Ja powiem tylko tyle.Taka sama doza obiektywizmu(choć z tymi Niemcami to tak wyskoczyłeś,że szczerze to jestem w negatywnym szoku)

,"Kolorowa" Niepodległa

"faszysci"
@czlapka: Wiesz jak to jest, beton pozostanie betonem i będzie zmieniał historię na swoją korzyść, manipulować prawdą. Dlatego też musimy podtrzymywać pamięć o bohaterach narodowych i o wielkich wydarzeniach!
@PowerToThePeople: W tubie propagandowej neofaszyzmu nie ma miejsca na kulturalną debatę niestety ( na szczęśćie są wyjjątki)

@Rublow: Z Niemiec przyjechala anarchistyczne niewiadomo co. Ktoś się w KP przed linczem chowal, nie znam szczególów.

@KeiON: Tak ci w faszystwoeij partii nawiązującej do sprawiedliwości i prawa placą? Idź zamawiaj pięć piw ksenofobie.

@PowerToThePeople: Prawackie gówno na Wykopie nauczylo mnie, że klamstwo powtarzane pińset razy staje się prawdą. Oni tutaj
@Praptak:

Wszelkie twoje wywody polityczno-historyczne, są najzwyklejszym kłamstwem, nie raz już to udowodniłem. Na dodatek te całe oskarżenia względem ONR, to stek bzdur. Ostatnio niejaki @marcin-: powiedział że ma nagranie jak to śpiewane są antysemickie przyśpiewki, ale ich nie udostępni ! Wasze ataki to zwykłe oszczerstwa.

A twoja mityczna antifa, kiedy natrafiła na kibiców, albo uciekała, albo uznawała wyższość kibiców (twoi internetowi koleżkowie z antify w trzykrotnej przewadze zaatakowali na