Wpis z mikrobloga

@gekeer: Bez rozkręcania możesz sprawdzić czy przypadkiem nie nagrywa w avi (jeśli tak to podróbka), czy jest możliwość ustawienia rozdzielczości FullHD, albo czy nie brakuje złącza HDMI. Rozkręcając sprawdzisz czy nie ma w środku słabszych podzespołów (tak naprawdę obudowa jest na zatrzaski, tylko płytkę trzeba odkręcić żeby rzucić okiem na numer układu) co da Ci większą pewność.

Mam #g1wh ale uchwyt jest ten sam - sprawdź testowo czy kamerka nie trzyma
@gekeer: spróbuj włożyć zaczep z drugiej strony i obrócić o 180 stopni - ten kawałek plastiku, który 'wchodzi' w kamerę jest z jednej strony minimalnie węższy.
@zenkowik: @mikula: obrócenie o 180 stopnie nie pomaga, dalej wg mnie słabo trzyma. Skleję go na stałe chyba.

@Raadoslaw: w formacie MOV. właściwości pliku w linku.

Czy w nocy też występują u was takie pasy przy słabym oświetleniu?

screen1

screen2

@westsajd: wgrałem bez problemów firmware od DOD LS388W, jutro zobaczę czy jakość się poprawiła.
@gekeer: Wygląda na oryginał. Ten model G1WH łatwo się otwiera, wystarczy delikatnie podważyć z każdej strony. W środku masz płytkę z chipsetem Novatek 96650, sensor to Aptina. Ja osobiście widziałem 3 wersje PCB - każda z nich miała chipset NTK 96650. Różniły się za to pamięcią - albo Nanya, albo Samsung.

W podróbkach często zamiast NTK96650 dają NTK96220 - o wiele gorszy chipset.