Wpis z mikrobloga

@MuzG: nie nie, pokaz mi zdjecia a nie kończ rozmowę jak brak dowodów na poparcie swojej tezy :D bo ja wiem ze dobre WOMFT mozna zrobic, ale WDYWT nie zrobisz :D
  • Odpowiedz
@WujekRada: Mam "popierać" tezę, że mam inny gust ? Tego jeszcze nie było na wypoku, żeby mi ktoś kazał udowadniać, że mój gust jest inny.

Nie czuję potrzeby pokazywania Ci czegokolwiek, widząc że Twoja postawa to:

bo nie ma dobrych fitow z nowymi modelami :D


Skoro tak twierdzisz, to przecież nie będę na siłę wyprowadzał Cię z błędu. Żyj sobie nadal w przekonaniu, że Twój gust jest jedynym słusznym, nie
  • Odpowiedz
@MuzG: przeciez to był tylko atak, który miał na celu znalezienie przez ciebie jakiś fitow z nowymi butami do kosza. To podstawa konfrontacji przeciez :D Gustu nikt nie zmieni, ja twierdze ze nie ma dobrych fitow bo kazdy jaki widziałem to były szerokie spodnie i długie koszulki ( jedynie dobry Fit na lebronach X EXT, ale to EXT więc lifestyle ). Pokaz mi fajne Fity!
  • Odpowiedz
@WujekRada: Nie pokaże Ci fajnych fitów, bo nie będę teraz siedział i kopał w internecie w poszukiwaniu konkretnych zdjęć, które idealnie wpasowują się w mój gust (bo przecież nie "kolekcjonuje" takich zdjęć na dysku). Sam sobie również zdjęć nie robię, ale skoro wychodzę w butach do basketu na co dzień, to jednoznacznie pokazuje, że według mnie buty te fitują do stylu który sobą reprezentuje. Tyle w temacie z mojej strony.
  • Odpowiedz
@WujekRada: Jak będę przeglądał jakąś stronę na temat butów i przy okazji trafię na zdjęcie nowszego modelu "w komplecie" to z pewnością się tutaj odezwę. Póki co nic pod ręką po prostu nie mam :) Pozdrawiam.
  • Odpowiedz