Wpis z mikrobloga

@MuzG: słabo pasuja do garnituru w ktorym D Rose sie ostatnio pokazuje :)

tak, nie wierze, ze jeszcz kiedys bedzie gral na poziomie z sezonu MVP. z reszta tedy MVP powinien zostac Dirk tylko ... doznal kontuzji w regular season :)

Na cale szczescie w PO przywrocil dume białej rasie. Jeden z najlepszych wystepow jednego zawodnika w PO w historii NBA. Jak mam doła to sobie puszczam Dirka z tych
  • Odpowiedz
@cdawid1: No i luzik, przecież nikt nie zmusza do kupowania, wrzuciłem jako ciekawostkę, ale widać nie ma wśród mirków sneakerhead'ów, sami prawilniacy w kubotach.
  • Odpowiedz
@MuzG: nie mam nic do tych butów, po prostu nie gram tak często, żebym ich potrzebował. Biegam często więc mam buty do biegania a nie trampki czy stare adidasy, ale na ten jeden wypad w tygodniu spokojnie trampki starczają :D
  • Odpowiedz
@WujekRada: Jeszcze nie miałeś na nodze i już twierdzisz, że wygodniejsze ? To że technologia nowsza to nie ma się co sprzeczać, ale o wygodzie warto porozmawiać po fakcie.
  • Odpowiedz
@cdawid1: Natomiast jak już wspomniałem wrzuciłem tutaj to foto z myślą o sneakerhead'ach, czyli w skrócie osobach które w takim sportowym obuwiu chodzą na co dzień (i nie chodzi mi o kolegów z pod bloku)
  • Odpowiedz