Wpis z mikrobloga

@rss: Ja mam trasę "z góry" ustaloną - uczelnia, sklep, czy inne miejsce gdzie mam coś załatwić.

@zojmers: Żadnych specjalnych materiałów "sportowych", oddychających czy innych?
  • Odpowiedz
@Mhrok: spodenki są siatkowane, bardzo cienkie, koszulka też przewiewna więc nie pale się w tym, szczególnie jeśli jadę po lesie, albo po szosie te 25km/h i podczas jazdy chłodzi mnie wiatr, gorzej po zatzymaniu się, wtedy zaczyna ze mnie lecieć wodospad potu :< najgorzej z butami sportowymi, bo są dosyć masywne w po godzinie jazdy zaczyna się w nich palić gira, ale jak sie nie ma co się lubi...

@nieocenzurowany88:
  • Odpowiedz
@zojmers: Butów na razie nie mam jak zmienić, bo SPD. A jeżeli chodzi o odczucia - oczywiście są dokładnie takie same, tylko zastanawiam się czy jakieś pedalskie wdzianka obcisłe nie pomagają to... przezwyciężyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mhrok: koszulka bez rekawkow, krotkie spodenki "byly jakie" i jakies trampki, ale zastanawiam sie nad sandalami :) , no i okulary pslon. Jak sie bedziesz mial spocic, to Ci ekstra stroj i tak nie pomoze
  • Odpowiedz
@Mhrok: @camiT: tak dokładnie, w taką pogodę nawet jeżdżąc nago nic Ci nie pomoże, i tak przyjedziesz spocony jak świniak. Najważniejsze żeby było wygodnie i w miarę przewiewnie :)
  • Odpowiedz
@Mhrok: Ja tam mam 2-3 koszulki takie luźniejsze które od razu po powrocie piorę sobie ręcznie , spodenki jakieś takie najzwyklejsze i buty na #!$%@? ale najważniejsze że lekkie są i przewiewne w miarę . Większy problem mam z jakimkolwiek piciem bo nie mam bidonu a z reklamówką jeździ się niewygodnie. Plecak też odpada bo plecy się pocą jeszcze bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz