Wpis z mikrobloga

@machniuk: jesli nie ma na oficjalnej stronie nVidi to nie. Btw nvidia ma lepsze wsparcie linuxa niznati ktore nie ma go praktycznie w ogole. Szkoda bo traca klientow. Opensource powiniwn byc bastionem radeonow.
@Handy: co ty #!$%@??! Wybacz, ale w tej chwili strzeliłeś doprawdy straszliwym stereotypem, bo przez ostatni rok w otwartych sterownikach AMD dokonał się olbrzymi postęp, na tyle wielki że dla takiego zwykłego domowego użytkownika w pełni wystarczające są otwarte sterowniki.
@qnebra: sa otwarte sterowniki radeonow ale nie maja supportu od amd. Amd nie ma oficjalnych sterownikow na linuxa i nie wspiera opensourcowych projektow. Powinni jenzrobic i wypuscic open source. Wiem o tym bo sam mam problem z odpaleniem gier na android pc wlasnie z powodu braku supportu ze strony ati co potwierdzil jeden z deweloperow na forum dyskusyjnym.
@Handy:

- nad sterownikami opensource pracuje dwóch, trzech programistów z AMD wraz ze społecznością. Nie mam pewności, czy ten zespół się nie rozrósł dość poważnie od pewnego czasu

- oficjalne, zamknięte sterowniki to fglrx

Skąd ty masz Android PC z Radeonem?