Wpis z mikrobloga

16 830 - 44 = 16 786

Dzisiaj z nudów i nic nie robienia postanowiłem się wybrać na nowo powstałą droge rowerową Słok - > Góra Kamieńsk.

Dojechałem 10km do Słoku, było jakoś ciężko - droga w miare równa, częściej pod górke i pod wiatr ;p miałem wracać do domu po tych 10km.

Później zaatakowałem kolejne 12km Słok - Góra Kamieńsk. Droga głównie też równa - tłuczeń. Cisza spokój, czasami przejazd przez las co pozwoliło się ochłodzić. Najgorzej było podjechać pod stok na Góre Kamieńsk, ale za to spowrotem lepiej bo z górki ;p

Następnym razem myślę sie wybrać na punkt widokowy na Góre Kamieńsk - jakieś 160m w góre od podnóża Góry. Zobaczymy czy rower i ja damy rade ;p

Tak więc 22 km w jedną strone i spowrotem to 44km ;p dawno tyle nie zrobiłem ;p

#rowerowyrownik #rower troche #pokazrower #oswiadczenie #lodzkie #kamiensk #gorakamiensk #belchatow #slok #pozytywnie
kopek - 16 830 - 44 = 16 786



Dzisiaj z nudów i nic nie robienia postanowiłem się w...

źródło: comment_Lq1i22WOU1X5gxriKdqglq4hWVtgQYqN.jpg

Pobierz
  • 9
@kopek: Jak zrobili słok - góra kamieńsk? Od prawie miesiąca jest dostępna, a jeszcze nie sprawdziłem. Zapomniałem o niej. Muszę zrobić rower i sprawdzić tę trasę.
@browarPL: droga nie wygląda tak jak trasa bełchatów >słok . To raczej taka droga rowerowa z tłucznia. Dużo kamieni i piasku. Raczej to nie jest droga dla kolarzówki :-P a takto w miarę równo się jedzie i dobrze. Dopiero pod górą ciężko:-P
@kopek: Muszę ją sprawdzić, ale jak się ochłodzi:P Mam górala, więc nie musiał być asfalt jak na słok. Wreszcie fajna trasa jest. Jeszcze niech połączą z kleszczowskimi i będzie w ogóle super :)