Wpis z mikrobloga

Tu ekipa Przystanku Woodstock :) Od paru lat jesteśmy z Wami w różnych mediach społecznościowych takich jak Facebook, NK.pl, Twitter, Instagram. W tym roku czas na Wykop - witajcie :)

Chcielibyśmy przekazywać Wam rozmaite informacje i nowinki o Przystanku Woodstock, który odbędzie się od 31 lipca do 2 sierpnia. Pod tagami #woodstocklive i #woodstock2014 będziemy udostępniać Wam woodstockową muzykę i odpowiadać na wszelkie pytania związane z najpiękniejszym festiwalem świata. Jesteśmy także otwarci na inne tematy (nie będziemy udawać, że WOŚP to inna redakcja), związane z naszą działalnością. Jeśli masz "pozawoodstockowe" pytanie, prosimy poczekaj z nim na pofestiwalowy czas.

Poza normalną mirkową aktywnością chcemy zrobić znalezisko z AMA Przystanku Woodstock. Jeśli nie chcesz go przegapić, zgłoś w komentarzu chęć dopisania do spamlisty. A propos spamlist, wiemy o #woodstockowewykopiwo i chętnie Was odwiedzimy, a więc @lennox_: możesz dopisać nas do spamlisty? Dzięki :)

Stawiamy na wykopie pierwsze kroki, więc jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wskazówki (nie, nie usuniemy :) ). Prosimy powiedzcie na czym czego chcielibyście się dowiedzieć, czego posłuchać, o czym poczytać. Jesteśmy tutaj dla Was!

Do zobaczenia na kostrzyńskim polu i tu na Wykopie :)

#woodstock2014 #woodstocklive #wosp #wosplive
  • 152
  • Odpowiedz
@PrzystanekWoodstock: No to jesteście jechani na wykopie przez najbliższe 2 tygodnie. Myślę, że tu w komentarzach zpbaczycie czeluścia internetu jakiego nie widzieliście nawet na nk. Jak chcecie przywołać jeszcze więcej ludzi to tagujcie swoje wpisy dodatkowo jako #brudstock
  • Odpowiedz
@pwone: spróbujemy znaleźć ze wszystkimi wspólny język, może nawet uda się nam kogoś do siebie przekonać :)

@Cesarz_Polski: ok, więc hipotetycznie gdyby przyjechał, to wiemy jak wygląda i któryś z patrolowców na pewno go zauważy :) Woodstock jest otwartym festiwalem i póki będzie przestrzegał naszych (dość prostych) zasad nikt go nie wyrzuci.
  • Odpowiedz
@PrzystanekWoodstock: Jak dla mnie to strasznie niekorzystnie wygląda wydatek kilku milionów na imprezę. Zwłaszcza że sama zbiórka też bardzo dużo kosztuje czy to samorządy czy inne podmioty. No ale krytykować nie chcę, bo dużo dobrego z tej kasy robicie, ale koncert to akurat słaby pomysł.
  • Odpowiedz