Wpis z mikrobloga

Tu ekipa Przystanku Woodstock :) Od paru lat jesteśmy z Wami w różnych mediach społecznościowych takich jak Facebook, NK.pl, Twitter, Instagram. W tym roku czas na Wykop - witajcie :)

Chcielibyśmy przekazywać Wam rozmaite informacje i nowinki o Przystanku Woodstock, który odbędzie się od 31 lipca do 2 sierpnia. Pod tagami #woodstocklive i #woodstock2014 będziemy udostępniać Wam woodstockową muzykę i odpowiadać na wszelkie pytania związane z najpiękniejszym festiwalem świata. Jesteśmy także otwarci na inne tematy (nie będziemy udawać, że WOŚP to inna redakcja), związane z naszą działalnością. Jeśli masz "pozawoodstockowe" pytanie, prosimy poczekaj z nim na pofestiwalowy czas.

Poza normalną mirkową aktywnością chcemy zrobić znalezisko z AMA Przystanku Woodstock. Jeśli nie chcesz go przegapić, zgłoś w komentarzu chęć dopisania do spamlisty. A propos spamlist, wiemy o #woodstockowewykopiwo i chętnie Was odwiedzimy, a więc @lennox_: możesz dopisać nas do spamlisty? Dzięki :)

Stawiamy na wykopie pierwsze kroki, więc jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wskazówki (nie, nie usuniemy :) ). Prosimy powiedzcie na czym czego chcielibyście się dowiedzieć, czego posłuchać, o czym poczytać. Jesteśmy tutaj dla Was!

Do zobaczenia na kostrzyńskim polu i tu na Wykopie :)

#woodstock2014 #woodstocklive #wosp #wosplive
  • 152
  • Odpowiedz
@iwannagethigh: jak już pisaliśmy, postaramy się znaleźć wspólny język ze wszystkimi. Jesteśmy gotowi na trudne pytania :)

@Pete1: mamy. Propozycja spotkania Prezydentów na Woodstock wyszła od Prezydenta Komorowskiego. Została przyjęta ponieważ, jak wyjaśnił Jurek:

tu była granica polsko-niemiecka. Kiedy tworzyliśmy Woodstock ona istniała i na naszych oczach przestała funkcjonować. Przystanek Woodstock tworzy atmosferę zjednoczonej Europy. Wizyta prezydentów to byłyby gest dobrej woli, mówienia do młodych ludzi o naszej
  • Odpowiedz
@PrzystanekWoodstock: To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Owszem to nie line-up czy wielkość może decydować o tym czy dany festiwal jest najpiękniejszy, ale skoro tak nazywacie Przystanek Woodstock to musi się to brać z czegoś i chciałbym wiedzieć z czego
  • Odpowiedz
@PrzystanekWoodstock: Byłem tam, dlatego się pytam czemu tak nazywacie ten festiwal, bo wg mnie niewiele ma to wspólnego z pięknem. Poza tym nie widzę powodu dla którego miałbym tam jechać i męczyć się z bydłem. Byłem już w tym roku na znacznie lepszym pod każdym względem festiwalu, więc sobie daruję

@iwannagethigh: Mówią to o każdym festiwalu na którym się znajdą
  • Odpowiedz
@MorDrakka: owszem zdarzają się tacy co mówią to na każdym ale wystarczy obejrzeć nagrania po których widać, że są zajarani tą imprezą a szczególnie Ci którzy mieli okazje przejść/przejechać się po polu. Faktem jest, że ta impreza unikalna pod każdym względem. Byłem na wielu festiwalach w polsce, jednym w czechach i niemczech. Na woodstocku organizacja jest na najwyższym poziomie. Niezwykle pozytywne nastawienie u uczestników (czego nie spotkałem na innych festiwalach).
  • Odpowiedz