Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem podróbkę Spigen Neo Hybrid dla G2. Przesyłka szła 10 dni przez Singapore Post.

Nie miałem okazji jeszcze sprawdzić wytrzymałości, ale póki co wygląda ładnie (zielona obwódka). :D

Fon ma trochę luzu, ale nie jest to coś, co powinno się na co dzień zauważać. Problem sprawia wpięcie innego kabla USB, niż oryginalny od G2, podobnie ciężko wpiąć słuchawki (choć da się wpiąć np. Creative Aurvana Live, ale trzeba zsunąć gumę przy wtyku) - otwory są po prostu zbyt małe.

#android #aliexpress #lgg2 #lg #g2 #bojowkag2
  • 13
@Tojtek: Miałem coś takiego właśnie, oczywiście też #!$%@?. Na początku było spoko, ale później ta guma straciła elastyczność i zrobiła się wypukła i wkurzało to niemiłosiernie... Ale #!$%@? #!$%@? nierówna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wolfek: Może to głupie pytanie, ale... można to spokojnie czymś podpiłować? xD

@89neo: Drogi to interes? :) Przy okazji, mam wrażenie, jakby G2 nie dał rady zasilić tych słuchawek - dźwięk jest zdecydowanie za cichy i pozbawiony mocniejszego bassu, nawet na Viper4Android. ._.
@Tojtek: właśnie nie wiem, ale jak wrócę do Polski to się zorientuje i obiecuje, że się odezwę :-) zasilanie faktycznie może być za niskie i jakość na pewno będzie inna niż z przetwornika telefonu a niezeli przykładowo z amplitunera :-)