Wpis z mikrobloga

@to_nie_moje_konto: #!$%@?. Jakby nie było to dla mnie dostępne na torrentach albo w inny wygodny sposób to bym w ogóle nie oglądał. Więc nie tyle nie ma ze mnie strat co byłyby większe jakbym dostępu nie miał, a tak od biedy może kupię jakąś mangę. A piractwa i tak się nigdy nie pozbędą, nawet jakby nie wiem jak się wysilili, zawsze znajdzie się sposób. Musieliby pozamykać wszelkie legalne serwisy typu CR.
@Woozie321: Tylko problem w tym, że RAWy magicznie się nie pojawiają tylko pochodzą często właśnie z takich stron. Dla anime to nie problem bo jest na tyle popularne, że zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy z mangami natomiast może już być gorzej bo już obecnie często są problemy z tymi mniej popularnymi.
@mam_lagi: Ostatni akapit.

It seems highly unlikely that overseas sites will comply fully with the requests of the Japanese. However, by attempting to serve the overseas markets with legal content it will at least make it easier for foreigners to open their wallets, should they feel inclined to do so.


W skrócie wytłumaczę Ci sytuację: Japońskie legislacje nie działają poza granicami Japonii, chyba że przestępstwa dopuści sie Japończyk, a i tutaj