Wpis z mikrobloga

O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY KRYTYK LEWANDOWSKIEGO NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE OO JAKA MARNA TA BRAMKA TYLKO DO PUSTAKA UMIE HEHE. NAPISZE COŚ NA MIRKO ALE NIE POCHWALĘ NAWET JAK CAŁĄ OBRONĘ OKIWAŁ I LOBA WALNĄŁ JAK ZLATAN. JESTEM LEPSZY BO HEJTUJE NAJLEPSZEGO PIŁKAŻA POLAKA A WY CO NADAL FAP I POLSKA NIC SIĘ NIE STAŁO? NIEWAŻNE, ŻE KRÓL STRZELCÓW BUNDESLIGI I BORUSSIA TAK BARDZO #!$%@? JAK ODSZEDŁ. NAWET JAKBY STRZELAŁ PO 5 BRAMEK W KAŻDYM MECZU TO I TAK HEJT BO BEZ GOLA DLA JANUSZÓW Z ESTONIĄ. TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ŻE ZROBIŁBYM JESZCZE TAGA LEWYTZWEL ROZUMIEM HEJT JAK NIE STRZELA Z METRA DO PUSTEJ BRAMKI, ALE JAK OD POCZĄTKU W BAJERNIE IDZIE MU ZAJEBIŚCIE? KSZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ #!$%@?. PRAWDZIWE #!$%@? SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIŚ MECZ NA MIEŚCIE ALBO Z KUMPLAMI. CO TAM MATI, LEWY SŁABY W HOOY, CO ON ROBI W TYM BAYERNIE PODAJE PIŁKI CHYBA HEHE NIECH WRACA DO ZNICZA PRUSZKÓW. JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE GO LUBIĆ. A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM MEGA PIEKĄCYM BÓLEM DUPSKA, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO BRAMEK BENZEMY.

#pasta #pilkanozna #niepopularnaopinia #bundesliga #bedziebanczyniebedzie
  • 6
  • Odpowiedz
@Hahazard: co do tego, że słabe, to świadczy o tym cały tekst, a że nieprawdziwe, to pierwsze z brzegu - Borussia taka #!$%@?. Immobile za Lewego, gdybym mógł dokonać takiej zamiany w kadrze, to nie myślałbym pół sekundy, tylko brał Ciro...

No i z tym kiwaniem Lewego to też trochę śmieszkowe...
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Immobile miał jak na razie jeden dobry sezon w Serie A podczas gdy Robert skończył właśnie trzeci z rzędu, w którym strzelił 20+ bramek w Bundeslidze. Sprzedanie jednego dobrego napastnika i zastąpienie go innym o jednak mniejszej na tą chwilę renomie nie zawsze się udaje, zwłaszcza, że Włosi rzadko błyszczą poza swoją własną ligą. Może fajnie to wygląda na papierze, ale taki przeszczep nie zawsze się przyjmuje.

A z kiwaniem
  • Odpowiedz