Wpis z mikrobloga

@Re-volt: potrafię, siedziałem na nim prawie 2 miesiące. Nie dość, że aparat w moim obecnym telefonie ssie pałkę, to CM tylko pogarsza sprawę jeśli chodzi o jakość zdjęć. Pojmujesz, czy dalej tłumaczyć?
@xbaker: no to sobie wgraj innego roma, ktory dobrze obsluguje aparat. nie rozumiem w czym problem... chcesz miec lepiej dzialajacy telefon to poswiecasz 5min na xda i wszystko jest ok.
@Re-volt: A widzisz, nie ma tak dobrze :) Na mój telefon są raptem 2 customy. CM i PA, one #!$%@?ą się #!$%@? aparatem. Dalej to tylko zrootowane i zdeodexowane stocki. Tyle to ja sam potrafię zrobić. gdyby wsparcie było lepsze to bym nie płakał na wykopie :(

I obecnie siedzę na 4.1.2 i jest chyba najlepiej. KK to porażka dla L9 II, muli na każdym kroku. na JB jest trochę lepiej,
@Re-volt: Jak się kupuje model, który jest świeży na rynku to zawsze się liczy na szybki rozwój sytuacji :D Także tak bywa. Pierwsza L9 aktualnie z tego co patrzyłem ma sporą popularność na XDA, jest trochę customów, ale pewnie tak jak zawsze ,,coś nie działa''. Pozostaje czekać aż trafi się jakiś ogarnięty dev i zrobi chociaż jakiś custom kernel pod tego #!$%@? stocka :D
@Re-volt: Miałem tak zrobić, ale po zastanowieniu to szkoda mi jecnak kasy. Na lepszym telefonie będę robił to, co na tym, tylko może odrobinę szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xbaker: Po customach 4.2.2 , 4.3.1 , 4.4.2 wracam na stockowe 2.3.6 bo już mnie #!$%@? bierze jak potrafi się sypać telefon na tym gównie. Nie wiem co ludzie takiego fajnego widzą w tym bezmyślnym aktualizowaniu. Łooo 4.4.4 wyszedł ,pakuje go na telefon, co z tego że nie działa aparat, odbieranie rozmów, 3G i MMSy a bateria trzyma o połowę krócej, ale przecież ja mam najnowszego KIT KATA i sto dziesięć
@KYK_: Haha żebyś wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem i9000 w tamtym roku przez parę mieś (tak przejściowo, to był mój drugi SGS) i posiedziałem trochę na jakims MackayRom 4.2.2 i jebłem to w #!$%@? na rzecz 2.3.6. i jakoś smigało.