Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wracałem do domu to w kiosku ruchu widziałem taką oto książkę o Minecrafcie. Ktoś wie co to takiego jest w niej? Czy to nadaje się na prezent osobom, które nałogowo grają w Minecrafta, czy to po prostu jakiś poradnik dla amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją zabawę z tą grą?

#minecraft
A.....o - Mirki, jak wracałem do domu to w kiosku ruchu widziałem taką oto książkę o ...

źródło: comment_LcsgWBxyzBK8Afz8o5ID705v7bgU7pWV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: oglądałem ją dosyć dokładnie w media markt ostatnio, co chciałbyś wiedzieć?

Książka jest naprawdę uboga, trywialna i zdecydowanie nie nadaje się dla kogokolwiek kto miał już styczność z grą. Zupełne podstawy, których sam się bez problemu nauczysz po kilku godzinach gry. Ale to może być moja opinia, ja już trochę w minecrafta przegrałem, może jeśli ktoś komu chcesz kupić jest młody (jakiś wiek podstawówkowy czy coś) to by mu
  • Odpowiedz
@IceBeast: Dzięki za odpowiedź. Czyli odpada zakup tej książki... Myślałem, ze to może być coś poważniejszego np. jakieś sztuczki i projekty ciekawe... A to pewnie tylko instrukcja obsługi...
  • Odpowiedz