Wpis z mikrobloga

@platkiowsiane: Sorry, ale meble akurat nie powinny być lekkie bo są wtedy zrobione z byle czego i się po prostu rozwalą jak moje łóżko z ikei. Jak je składałem to już wiedziałem, że prędzej czy później tak się stanie no i się stało, wytrzymało rok. Później miałem taki stolik zniszczony z ikei, który jak zobaczyłem jak jest zrobiony to po prostu OLABOGA. Blat to były dwie sklejki, boki z płyty wiórowej,
  • Odpowiedz
@XpedobearX: To, że nie potrafisz kupować to nie jest moja wina. Lekkie to pojęcie względne. Trzeba uwzględnić, że jest to stół. Ja mam wytrzymały stół z #!$%@? wie jakiego drewna, który mogę przenieść sam i się dobrze spisuje wiele lat a do drogich nie należał.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Nie aż tak, też mój komentarz mógł chamsko zabrzmieć, ale po prostu nie widzę sensu kupowania przesadnie drogich rzeczy podczas gdy można kupić taniej jednakowo wytrzymałe albo nawet lepsze pod jakimś względem jak np. waga właśnie. Jak ktoś ma hajs i lubi się chwalić, że ma stół z dębu zamiast wydać na coś innego to droga wolna. Ja raczej staram się dosyć szczegółowo analizować zakupy gdy w grę wchodzi kwota
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: Ludzie takie coś kupują, traktują to również jako ozdobę. Moim zadaniem jest spełnić ich oczekiwania i zabrać za to odpowienią kasę ;)

Oprócz tego lubię robić solidne rzeczy, nie mówię że twój stół za który niewiele zapłaciłeś musi być #!$%@?, wręcz przeciwnie - może być bardzo dobrze wykonany :)
  • Odpowiedz