Wpis z mikrobloga

#taryfy #telefony #plus #play #tmobile #heyah #njumobile #prepaid

Rozglądam się za nową ofertą na kartę (prepaid) do smatfona, bo aktualna oferta z plusa jest po prostu strasznie #!$%@?. Jedyna ciekawa rzecz tam to 29gr / całą rozmowę jeśli długo się gada, choć i tak rzadko kiedy korzystam z tego. Niestety do innych sieci nic nawet nie ma ciekawego.

Tak więc jak w temacie - polecicie jakieś konkretne oferty z innych sieci? Albo jakiś rzetelny i dokładny ranking/zestawienie ofert?

Czego oczekuję na miesiąc:

Internet - najlepiej ~0.5GB, min. 250MB, najlepiej z "lejkiem" bo nie lubię być paranoikiem i sprawdzać codziennie ile mi zostało jeszcze...

Dobrze by było +1000 smsów do wszystkich na miesiąc.

W miarę tanie połączenia do wszystkich, ważne też by było tanio do plusa bo sporo rodziny ma w nim (niestety...)

Dobre oferty pakietów by móc łatwo i tanio rozszerzyć podstawową ofertę.

Miesięcznie chcę się zmieścić w ~30zł, przeważnie internet + smsy do wszystkich + sporo krótkich rozmów głównie do plusa.

Z góry dzięki za propozycje. PS abo odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Far3W3ll7: nie wiem o co chodzi, ale przecież w Plusie masz po doładowaniu za 30zł: 1000 sms-ów do wszystkich sieci, za 7zł kupujesz paczkę neta 300MB (fakt, bez lejka - ale dostajesz sms-a, gdy się pakiet kończy), za 9zł nielimitowane rozmowy do Plusa i zostaje Ci 14zł na rozmowy do innych sieci, co przy 0.29gr/min wychodzi 50minut :)
  • Odpowiedz
@miiihau: Ta i weź teraz miej ochotę na 2000smsów do wszystkich bo 1000 przy częstych rozmowach to nic na miesiąc i co? W dupie jesteś, bo kolejne 1000 smsów kosztuje Cię sporo... wolał bym zdecydowanie gdyby to był pakiet dokupowany, bo tak mógłbym kolejny kupić. No i sam dodałeś, że nie ma lejka, a siedząc na necie łatwo dociągnąć jeszcze ten 1mb w kilka sekund na HSPA.

No wybacz, ale
  • Odpowiedz
@Far3W3ll7: to masz w sumie dwie opcje.

- abonament w redbull mobile -> 29zł miesięcznie za darmowe rozmowy do wszystkich sieci + 2GB internetu. Za 9zł dokupujesz pakiet nielimitowanych smsów więc wychodzi 38zł/miesiąc

- prepaid vikings mobile -> Internet 2GB + 2000 smsów na miesiąc. Jak doładujesz za 19zł to masz w tym pakiecie jeszcze ~65min na rozmowy. Jak doładujesz za 29zł to na rozmowy będzie ~150min
  • Odpowiedz
@ETplayer: na razie kupiłem starter z Playa i zobaczę jak jego zasięg, bo jak kiepsko to nie ma co patrzeć nawet innych ofert na "play'u"... ;) Jak mi się spodoba, to albo zostanę na "4w1" albo pomyślę o tym vikings mobile, bo abo unikam jak ognia.
  • Odpowiedz