Wpis z mikrobloga

#wykopforandroid #testydamiana Nowe apk dostępne! I to z oznaczeniem beta!

Zmian jest tak dużo, że sam nie ogarniam ()

- Nowy odtwarzacz YouTube w znaleziskach z taką treścią. Nowy znaczy, że z oficjalnym API YouTube. Nie używam już przeglądarki tylko odtwarzacz z prawdziwego zdarzenia. Można włączać HD, pełny ekran, adnotacje i tak dalej...

- Lista wykopujących i zakopujących po kliknięciu w liczbę głosów

- Poprawki dla list (np odstępy w siatce, uzupełnianie pustych kategorii pierwszym wpisanym tagiem, kolory tła)

- Nowe grafiki w niektórych miejscach (np. pobranie offline jest widoczne od razu, ładniejsze obrazki na tabletach)

- Poprawki dla motywu - jasna wersja posiada białe okienka zamiast czarnych

- Poprawki dla list z treścią, czyli brak duplikatów w powiadomieniach czy wpisach

- Można pisać do użytkownika z jego profilu

- Przy pierwszym logowaniu pobierani są obserwowani, później ta lista działa w edytorze i proponuje osoby

- Nowy edytor tak przy okazji

- Przy pierwszym przejściu do treści znaleziska user jest pytany w czym otworzyć i czy zapamiętać wybór na przyszłość

- @ziele_pda dostaje wersje premium

- Nie ma crashów w otwieraniu zewnętrznych linków

- Widgety (tylko dla Androida 3.1+, na reszcie chyba #!$%@?)

- Linki do komentarzy

- I wiele więcej, nie chce mi się pisać ()

Pobierzecie toto z mojej strony jak i android marketu jak będzie.
d.....i - #wykopforandroid #testydamiana Nowe apk dostępne! I to z oznaczeniem beta! ...

źródło: comment_7MdTTVZyUrSFLbeqhSlGZ7IJgScgmNgH.jpg

Pobierz
  • 14
@hugerth: Też myślałem o czymś takim, tak samo jak i o plusowaniu. Damian ma rację, to by przybliżyło appkę w wyglądzie i działaniu do Wykoparki, ale takie dwa przyciski obok wpisu mogły by się ładnie pomieścić.

@damianpiwowarski: Wydaje mi się, że lepiej nie proponować ludziom instalacji z .apk, bo potem aktualizacji nie będą mieli z Google Play.
@Writer: @hugerth: Dokładnie, @Writer: Trafił. Patrzę na inne aplikacje tego typu, i o ile fakt to może być lepsze, to jednak są w aplikacji akcje które by z tym kolidowały lub psuły wygląd. A w tym miejscu moja appka chce być idałem.

Przytrzymanie naprawdę tak dużo was kosztuje? Eh...
@hugerth: Ale wtedy będzie wszystko "pofragmentowane". Część opcji pod guzikiem, część wymagająca przytrzymania palcem. Przycisk też wydaje mi się wygodniejszy, ale rozumiem tok myślenia Damiana.