Wpis z mikrobloga

@archive: no ja sie tylko z takimi opiniami spotkalem co do tych 'tresci reklamowych'. Sam temu nie wierze ale informuje o tym co wiem. Dziekuje za ostateczne wyprowadzenie z bledu :)

Offtopowo: a Ty dlugo juz sie bawisz w geocaching? :)
  • Odpowiedz
@archive: Czasem ciężko zebrać 100 jak nie ma tylu w okolicy ;-)

Myślę, że tak z 25 czy 30 powinno być minimalne ;-)

Zresztą i tak nie znam nikogo kto po 10 się zabrał za własną. Z reguły tak przy 50 zaczyna się coś myśleć o swojej własnej.
  • Odpowiedz
@Spikasny: No właśnie wciąż na wykopie ktoś jakieś bajki pisze o GC, już nie mam siły prostować ;) Bawię się rok, ponad 400 znalezień. A Ty?

@Cripex: No ale nie siedzisz chyba non-stop w jednym miejscu. Mnie najbardziej geocaching cieszy na wycieczkach, im dalej od domu oznaczę sobie punkcik tym lepiej ;) (a najfajniej w górach) To jest też plus GC, że logujesz znalezienia za granicą.

A co
  • Odpowiedz
@Cripex: Niektórzy cały świat zwiedzają bez żadnych funduszy ;) Ja taki szalony nie jestem, ale często jednodniowe wycieczki kosztują mnie tyle co jakieś kino i obiad w mieście.
  • Odpowiedz
@archive: No ja dopiero tak pół roku, a zbierać zacząłem od połowy maja. Stąd też takie błędy i bajki o GC i OC, ale chyba ta kwestia była ostatnią, którą chciałem zweryfikować ;)

Gdzieś już pisałem, że najbardziej cieszą mnie skrzynki pozamiejskie. Ale tak się składa, że u mnie są głównie skrzynki miejskie ;/ Jak ich pozbieram jeszcze trochę, to planuję założyć swoją pierwszą. Co do szukania jest w czym
  • Odpowiedz
@Cripex: Jak dla mnie wzorowy opis :D Dużo czasu zajęło ci znalezienie informacji? Trochę wg mnie za duża podpowiedź co do lokalizacji kesza. Dobrze się jest troszeczkę wysilić umysłowo :) Ale to może tylko ja tak uważam, będąc przyzwyczajony do lokalnych keszerów i ich pokręconych pomysłów :D
  • Odpowiedz
@Cripex: Fajny opis, dobrze, że coś od siebie, a nie tylko ctrl-c/ctrl-v. Też się zdziwiłem, że tak dokładna podpowiedź. Choć w miejscach mocno uczęszczanych takie hinty bywają uzasadnione.

  • Odpowiedz