Wpis z mikrobloga

Hej. W związku tym, że wiele osób mirkuje każdego dnia i o każdej porze, to prosiłbym kogoś o pomoc.

Chciałbym kupić golarkę elektryczną do 400/500zł. Tutaj pierwsza kwestia. Jeżeli nie ma istotnych różnic pomiędzy golarkami za 400zł a 500zł, to chciałbym tą za 400zł.

Do tej pory używałem golarki Philips HQ6675, raz zmieniłem tarcze tnące, ale wydaje mi się, że to jakaś podróbka, bo nie goliły tak dobrze jak oryginalne tarcze. Golarka dobrze cięła przez kilka lat, ale już mam problemy z porządnym wygoleniem się.

Zarost mam miękki, staram golić się codziennie.

Zakupy na allegro odpadają.

Jak ktoś dobrze doradzi, to wyślę 20zł na wskazane konto.

#pytanie

#golenie

#golarkielektryczne

#kiciochpyta

#bogactwo
  • 9
@ketometomen: @marcon13:

A jak to z tymi foliami tnącymi? Bo sklepach na wystawach zawsze są uszkodzone i ciekawi mnie czy często trzeba je wymieniać. (strzelam, że nowa folia to 100-200zł) Głowice philipsa wydają się być dużo solidniejsze.

@marcon13:

Miałeś philipsa do porównania czy tylko taj hejcisz? Bo właśnie mam philipsa z dolnej półki cenowej i teraz muszę coś nowego kupić, a znam się tylko tyle, że philips > jednoczęściówka
goowno prawda

folia na allegro od DOBREGO sprzedawcy ~60-70zł.

Wymiana folii co 1,5 roku, po wymianie folii maszynka goli jak nowa.

Każdego kto przeszedł na elektryka przede mną pytałem o zdanie i mówili #tylkobraun

Teściowi #!$%@?ł sie fylyps, przeszedł na brauna i widzi dużą różnicę

więc #tylkobraun w koncu oni sie specjalizuja w usuwaniu owłosiona ( ͡ ͜ʖ ͡)
aa no i jeszcze jeżeli masz wrażliwą skórę to #tylkobraun brat ma serii 5 i wrażliwą skórę a teraz nie ma problemów

chociaż licz się z tym że pierwsze golonko braunem odparzy mordę, potem już jest cacy
@Zrzyck dokładnie, raz że głowice są bardziej trwałe a dwa że jednak golą lepiej... niby wszystko zależy od zarostu itp, ale i u mnie z głowicowym philipsem (AT890) jest git - faktycznie w kilka minut można sie ogarnąć i nie trzeba poprawiać bo od razu jest gładko, do tego zero problemów z podrażnieniami itp - kumple też mają różne modele od nich i nie kojarze żeby któryś narzekał. @Szalony-Janusz także ja bym
@Szalony-Janusz: Mam jakąś starą brauna 3, na obudowie piszą, żeby głowice i folię wymieniać co 18m. Mam ją chyba 5 lat, wymieniłem tylko raz i jakoś goli (nowa część 120zł #cebula), ale po wymianie wiadomo lepiej. Teraz rzadko jej używam bo od roku praktykuję golenie maszynką na żyletki. Bateria trzyma spoko, golarka wody się nie boi.