Wpis z mikrobloga

Gurwa za dużo tych gadek o #friendzone a ja wytrzeźwiałem i wyjaśnie Wam o co chodzi.

A więc po kolei

Głównym atutem laski jest możliwość jej ruchania. Taka jest genetyka człowieka. #!$%@?ć facet moze sie z ziomkami. Pójść na siłkę rownież. Zagrać w gry też. Wyruchać już nie. Czy laski to wiedzą? Uwaga niespodzianka wiedzą.

Czego laski chcą? Dostawać szajz za darmo tylko za to, że są laskami. Jaki jest ich towar wymienny - ruchanie. Wymiana ruchanie za ruchanie jest spotykana czasem, bo laska też ma swoje potrzeby, ale friendzone nie dotyczy samców alfa #!$%@? zawadiaków.

Friendzone dotyczy tych, którzy próbują ugrać coś na wymianie szajz za seks.

Jaki jest dobry deal? Dostajesz szajz w zamian dajesz dupy.

Jaki jest lepszy deal? Dostajesz szajz bajerując chłopaka, że mu dasz, w międzyczasie #!$%@? sie z #!$%@?ą zawadiaką.

Proste? Proste.

To #!$%@? nie działa tak że im więcej dajesz tym większa szansa na ruchanie, to działa w odwrotną strone. Im więcej dajesz tym większa szansa że nawet nie przeliżesz. Dupy jak mogą dostac coś za free to biorą to, tu nie działa sumienie że aaa biedny Przemo tyle kasy na mnie wydał, dam mu z litości. Nie nie nie. To idzie tak hehe Przemo wydał na mnie xxx golda ciekawe czy wyda xxx + 1k ogurwa.jpg wydał ciągniemy dalej.

FRIENDZONE ZALEŻY OD FACETA GURWA

Jak facet pozwala na to żeby laska trzymała go w friendzone to jest trzymany.

A jak juz utopi taki delikwent troche hajsu to często to ciągnie dalej, bo nie chce sie pogodzić z tym że kasa przepadła.

Zrozumcie to #!$%@? jak wywalacie na laske hajs w zamian trzymając ją za rączke to będziecie ją do końca trzymali bo ona nie ma interesu w dawaniu wam kiedy i tak dajecie jej to co chce bez dawania z jej strony.

Aha teorie, że krzywda wyrządzona typowi we friendzone wróci do laski z nawiązką są o kant dupy potłuc.

Nie wróci.

Dobra dupa zawsze sobie znajdzie jakiegoś typa z kasą gdy poczuje, że czas się ustatkować, chyba że jest na tyle tępa, ze wpadła, chociaż to nie przekreśla jej szans całkowicie.

Średnia dupa też sobie znajdzie bo jak Seba stulej skończył informatyke i wyciaga te 6k/miech i nagle zaczyna sie do niego kleić nawet niezła niewiasta to oczy mu #!$%@?ą zarastają i nagle BUM ciąza dziecko sorry Sebix musimy sie hajtnąć.

O laski sie nei martwcie. One sobie poradzą. Co najwyżej zjadą troche z wymagań i zamiast księcia z bajki wystarczy im typ z wystarczającymi zarobkami, żeby one mogły łazic sobie na damskie wieczory z koleżankami i być #!$%@? przez zawadiaków.

Martwcie sie o siebie, żebyście nie wywalali kasy w błoto, bo jak macie za dużo to zamiast na koleżaneczki wydajcie je na party w klubie albo na dziwki z roxy.

pozdrawiam

Tony
  • 21
@Blaskun: to co pisze @tonynevada to akurat jest prawda i daje się bardzo ładnie uzasadnić przy pomocy teorii ewolucji.

bo rzeczywiście jest tak, że kobiety instynktownie poszukują "opieki". piszę w cudzysłowiu, bo ta "opieka" może mieć kilka przejawów. kiedyś to było proste, bo chodziło o faceta silnego, który obroni (kobietę lub jej potomstwo), dając w mordę komu trzeba. obecnie sytuacja uległa zmianie, bo męskie role społeczne nieco się odmieniły. i w
@tonynevada: Nie ma w tym żadnej tajemnicy. My szukamy najładniejszych.


@boltzmann: kwestia urody też wynika z genów (to a propos książki Hoffmana, o której piszę obok). podstawy ewolucyjne to po prostu ciało bez deformacji, o błyszczących włosach, gładkiej cerze, dużych, przejrzystych oczach, zdrowych zębach. wszystko to ma na celu manifestację: stać mnie na te wszystkie fanaberie (które przecież teoretycznie nie są potrzebne do przeżycia), bo jestem zdrowa i obiecuję ci
Głównym atutem laski jest możliwość jej ruchania. Taka jest genetyka człowieka. #!$%@?ć facet moze sie z ziomkami. Pójść na siłkę rownież. Zagrać w gry też. Wyruchać już nie.


@tonynevada: e tam #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tonynevada: i ja też się zgadzam po części z tym co napisałeś, ale mam świadomość, że nie wszystkie kobiety takie są - po prostu ja źle trafiam ostatnimi czasy na same pazerne, materialne #!$%@?. Sama sprawa jest bardziej skomplikowana niż relacja hajs-danie dupy, bo np.

Dostajesz szajz bajerując chłopaka, że mu dasz, w międzyczasie #!$%@? sie z #!$%@?ą zawadiaką.


nie każdej kobiecie będzie pasować taki układ - kwestie moralne, wychowania, predyspozycji
@zombiag:

Uwazasz, ze to wina testosteronu w jedzeniu, czy moze jednak reakcji na bodzce (prawdziwa natura wyszla wraz z przesunieciem granic)


Zdecydowanie to drugie, tylko to nie jest przyczyna, ale już wynik, skutek. Od czego się mogło zacząć? Obstawiam, że od pojawienia się kobiet w reklamie - sprzedawały swoją urodę, aby promować jakiś produkt, z czasem potrzebne były coraz bardziej odważne i piękniejsze kobiety, żeby uatrakcyjnić ofertę. I tak się maszyna
@tonynevada: beka to raczej z typów co pannom cokolwiek kupują i stawiają przy poznawaniu się. Kwiatek jest ok, ale nie sponsoring kolacji, ciuchów, kosmetyków i złotej kolii z powodu waszej czwartej randki. Jak Cię oleje to znaczy, że jest blacharą albo jej po prostu nie pasowałeś tak jak Tobie może nie pasować kobieta. Mądra kobieta nie leci na hajs i jak zaczniesz jej za bardzo nim świrować to prędzej uzna Cię