Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem, gość z Nigerii, który jest u nas w Polszy, wielki podróżnik, blablabla ma galaxy s4 (btw. gunwo jakich mało) ma problem z wykonywaniem jakichkolwiek połączeń ze swojego telefonu, gdyż coś tam kliknął itd. Zmieniam wszystkie ustawienia, włączam i wyłączam roaming, różne takie i nic. Telefon nie ma simlocka, działa w każdym kraju na różnych kartach, na polskiej karcie kupionej w czwartek na warszawskim Okęciu działał do dnia dziejszego. Karta jest z sieci T-Mobile, gdy wybieram swój numer, to słyszę komunikat, że osoba do której dzwonisz nie ma aktywowanej usługi... ?? WTF? Help

#android #androidssie #tmobile #kiciochpyta #help
  • 9
  • Odpowiedz
@Volki: dzwonienia? nie wiem, dałem mu swoją Nokię i korzysta zadowolony, bo musi robić BIZNES KOLS, ale chciałbym odzyskać telefon. Wiem, że dobry ze mnie człowiek, ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@Volki: nawet nie mogę sprawdzić stanu konta. A łączy się t-mobile itd... nvm. z tym dzwonieniem, ważniejsze jest połączenie z internetem. Wszystkie sieci w ośrodku są niezabezpieczone. urządzenie samo łączy się z wifi i samo się rozłącza, jednocześnie łącząc się z inną siecią, przy czym i tak nie mam dostępu do internetu.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukiczaja: Odnośnie wifi to zobacz w ustawieniach wifi jaki komunikat się wyświetla, choć pomocny byłby logcat.

Uruchom androida w trybie awaryjnym może to coś da.
  • Odpowiedz