Wpis z mikrobloga

Mireczki z #ps3 przeszedłem #murdered.

No jestem cienki w pisaniu czegokolwiek wiec powiem tylko tyle, że naprawdę bardzo dobra gra ze zmarnowanym potencjałem :(

Wątek wciągnął bo chciało się dowiedzieć kto zabija, ale wszystkie zagadki bardzo proste, raczej wszystkie przewidywalne i nie było problemów z ich rozwiązaniem. Jakiś walka z demonami mało i nudne bo takie same i też proste. No trochę zabrakło tej grze, ale mimo wszystko polecam zagrać bo mimo, że łatwo to przyjemnie :) Nie spotkałem żadnego błędu (także lamusy #pcmasterrace z PeCetami za 5k dupy cicho), nie ma liniowości w misjach, można sobie pohasać swobodnie po mieście (w którym prędzej czy później się zgubimy bo nie ma mapy), misje poboczne też polegają na tym samym ale są interesujące i chce się poznać ich zakończenie. Dla poszukiwaczy dużo znajdziek, to jest się za czym rozglądać :) No i zakończenie tak troszkę mnie zaskoczyło (ale nie to kto zabijał).

Także polecam ale mimo wszystko Sherlock Holmes >>>>>> Murdered

A co do platyny to trofea same wchodzą. Tylko znajdzki trochę wymagające, ale jak się będzie bardzo dokładnie eksplorować pomieszczenia to i za pierwszym razem bez poradników można wbić :)

#ps4 #xbox360 #xboxone ##!$%@? #gry #konsole #murderedsoulsuspect
  • 5