Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: @m__b:

Jak to jest z wykresem popularności tagów, dlaczego nie działa i nigdy chyba nie działał prawidłowo ?

Dla przykładu w tagu #ukraina na wykresie jest pokazane, że wczoraj dodanych było cztery znaleziska i jeden wpis, w rzeczywistości wpisów było kilkadziesiąt a znalezisk co najmniej kilka w tym więcej niż jedno na głównej. To samo tyczy się wpisów.

A może te wykresy pokazują coś innego, ale co i jak zwykły użytkownik może się tego domyślić ?

Poza tym, wykres na sto procent pokazuje złe dane, na wykresie są zliczane tylko dodane wpisy a po ich usunięciu liczba pokazana na wykresie nie maleje. Przykładowo dodam 15 wpisów, następnie usunę 10 a wykres popularności pokaże mi 15 zamiast 5 (dziś, jutro i pojutrze - po prostu drugi raz tego nie przeliczy). Sprawdziłem jakiś czas temu.

Jaki jest sens tej niedziałającej funkcjonalności, ozdobny ? :)

#wykop #maciejpsuje #buginawykopie
  • 3
@m__b: Pisałem o wczorajszych :) Ale ok, dzisiaj mamy 8 znalezisk. Wejdź w tag ukraina i policz, przez ostatnią godzinę dodano 9 znalezisk a na wykresie widnieje 8 przez cały dzisiejszy dzień - ostatnia kolumna 18-07-2014 :)

Myślałem, że może daty się przestawiły w kolumnach, ale nie 17.07 (wczoraj) było kilkanaście znalezisk z czego kilka na głównej - na pewno więcej niż 8 a tym bardziej 4 - jak pokazuje wykres.