Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki #cebulacontent widziałem w Galerii Baltyckiej, to ja nawet nie. Pewnie większość z was kojarzy sieciowke jedzeniową North Fish - wybieramy rybę i do niej tyle dodatków ile chcemy za 7.90. No i stoi w kolejce studenciak, styl na Krystiana z polibudy, który nawalił rybno-warzywny kopiec kreta xD dosłownie warzyw n------e tyle, że spadało z talerza i wpieprzał z tacki, bo przecież dajo to biere. Zapłacił i poszedł do kfc po pepsi, bo przecież dolewka bez końca za friko, super zaradność k---o xD i jak podszedł do stolika to się okazało że będzie jadł z dziewczyną xD no k---a dwa studenciaki zawadiaki w---------ą z jednego talerza tak szybko, że aż im z paszczy wypada. Wymarzona randka, pewnie potem poszli wyjarać wiceroja niebieskiego na pół xD

#gdansk #cebulaki #studenciaki
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koniarek: no widzisz, nie każdy jest doskonały ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie oceniał innych ludzi po wyglądzie/po tym jak i co jedzą/po pochodzeniu, nie mówiąc już nawet o dzieleniu się tym na mirko, ale chociażby ze znajomymi.
  • Odpowiedz
@AvantaR: nie popadajmy ze skrajności w skrajność, za kasę którą wydał w North Fish i KFC (czyli pewnie jakies 20zł) można zrobić świetny obiad samemu w domu. I na pewno lepsze wrażenie na dziewczynie niż w----------e kupy żarcia na środku galerii handlowej z jednego talerza.
  • Odpowiedz
@wu_tang_LAN: Ja nie wiem czemu zakładasz, że chciał zrobić na niej wrażenie. Wiesz, po pewnym czasie je się razem obiad, bez próby robienia wrażenia w celu późniejszego kiszenia ogóra w jej dupsku. A, ze za 20 złotych zrobisz w domu obiad - pewnie, że tak. Ale jak mieli ochotę n----------ć się w NF i KFC to ich sprawa. Przy okazji - życzę powodzenia w zrobieniu obiadu z rybą, kilkoma sałatkami,
  • Odpowiedz
@wu_tang_LAN: Nie, ale skoro domowe jedzenie takie lepsze, to chyba ryba w domu powinna być lepsza? Pół biedy, że z sytuacji robisz sobie heheszki. Ale nazywasz pewne zachowanie cebulactwem, a sam uprawiasz jeszcze bardziej typowy i p------y rodzaj cebulactwa ;)
  • Odpowiedz
@raffish: kojarzy mi się, że jakiś czas temu w godzinach porannych na maku dawali kawę za darmo. Pewnie już nieaktualne, ale pamiętam takie super śmieszkowe wpisy na mirko w rodzaju tego powyżej, że ktoś rano zatrzymał się na maku i wziął kawę za darmo, borze jaki cebulak xD

;)
  • Odpowiedz
@kontra: szkoda, dla studentów rano mogłaby być jakaś promocja - w takim miejscu by im to różnicy nie zrobiło, a za takie pół ceny myślę, że mieliby sporo klientów. Oczywiście trzeba byłoby to logistycznie rozplanować, by nie stało się w kolejce z 15 minut za kawą wartą, powiedzmy 3 zł. Z drugiej strony i tak by się stało, tylu chętnych pojawiłoby się - w sumie do d--y ten pomysł, ale
  • Odpowiedz
Jak byłem w pl i za 3 osoby zapłaciłem 100zl w KFC to Mi oczy wyszły na widok , bo nawet się nie najdlem - ważę 67kg tak ze nie jestem pochłaniaczem.


@NaxZST: Co zamawiałeś? Ja biorę boxy za ok. 20 zł i jestem pełny.
  • Odpowiedz
@tatsuhiro: Kubełek dla rodziców, lody dla pieska :P , Ja jakieś "kanapki" do tego kawy - po prostu to na co kazy mial ochote bez patrzenia na cene bo i tak mialo byc TANIO - yhym...
  • Odpowiedz
Widzialem ziomeczka, ktory wzial pojemnik na wynos taki zamykany od gory i naladowal obie czesci, troche sie zmieszal, jak mu kasjerka powiedziala, ze to musi sie zamknac, ale o tak wzial to na miejscu o.O
  • Odpowiedz
@inXe: "przyjeżdżając z hajsem zza granicy, " myślenie typowego cebulaka - patrz notkę o znajomych kolego :) Juz wiem do której grupy należysz.

Nie zabrałem rodziców do KFC bo mial obyć tanio. Zabrałem ich tam bo po prostu bylismy głodni a nie spodziewałem się zapłacę tyle co za 2 dni Januszowej pracy (prawie - bez szczegółów).

Nie rozliczaj Mnie na przykłacie KFC jak spędzam czas z rodzina i gdzie jem
  • Odpowiedz