Wpis z mikrobloga

@Mareczeq: weź się w garść,ja dzisiaj rano normalnie wstałem a teraz mirkuje sobie że szpitala ;d A Ty nie chcesz sobie dac pobrać krwi, weź się w garść chłopie
  • Odpowiedz
@Mareczeq: brzuszek bolał, Pani na rejonie powiedziała że jelitowka, na szczęście pojechałem na pogotowie a tu wyrostek, ale ponoć jest szansa że nie do cięcia wiec moze wyjdę nienaruszony :dd jutro zobaczą czy mi lepiej czy tniemy ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mareczeq: 7 tabletek (1 dziennie, rano) bez recepty. Jak będą robić problem to poproś o Claritine SPE albo Aleric (zamienniki). Dużo zależy od apteki. W moim mieście tylko jedna apteka potrzebuje recepty, reszta ok.
  • Odpowiedz
@Mareczeq:

Spływa Ci glut do gardła i powoduje odruch kaszlowy, dużo ludzi to ma. Nie musi to mieć podłoża alergicznego. Allertec nie pomoże, trzeba łykać pierwszą generację leków antyhistaminowych, są one tylko na receptę.
  • Odpowiedz
@zawodowiec: lvl 23 here, dlatego jestem bardzo zdziwiony, trochę późno jak na wyrostek, dzisiaj moze wyjde, ponoć dużo dostałem antybiotyków i jest szansa że nie będzie potrzeby ciac ;)
  • Odpowiedz