Wpis z mikrobloga

@Highheels: Sprawdź w sklepie rowerowym na bramie portowej od strony przystanku 61/75 w kierunku wyszka. Mają tam na prawdę duży wybór. Przed sklepem są wystawione skutery, więc raczej znajdziesz.

Ewentualnie sprawdź ofertę rowerów w marketach typu Selgros.
@Highheels: na Pogodnie w serwisie rowerowym jest ładniutki miastowy używany, z koszyczkiem z przodu i nazwą "retro" na ramie. Cena: chyba niecałe 300 zł. Wisi tam od miesiąca, nikt go nie chce, a moim zdaniem ładniejszy niż ten ze zdjęcia.
@gram_w_mahjonga: ten ze zdjęcia mi się ogólnie nie podoba jakoś bardzo, dodałam po prostu zdjęcie poglądowe :) w sumie wolałabym nowy, gdyż mam takiego pecha, że wszystko w okół mnie się szybko psuje :) ale chyba zajadę jutro looknąc
@Highheels: w serwisie często używane lepsze niż te z nowe z marketów. Dlatego, że oni je remontują przed oddaniem do sprzedaży i w gruncie rzeczy są równie sprawne do użytkowania co nówki.

Jak ci się spodoba to spytaj się czy z kupnem dostaniesz jakąś gwarancję, choćby miesięczną - jeśli tak, to znaczy, że odpicowali go i nie spodziewają się, że rozwali ci się zaraz na rogu :)
@Highheels: Poszukaj uzywanego z serwisu. Nowy kupisz tylko jakis marketowy szit.

P . S. Rowery miejskie sa oblesne. Ew. stylowa, odrestaurowana holenderka, te pastelowe kloce sa paskudne.