Wpis z mikrobloga

Mikri co ten urząd miasta Kołobrzeg to nawet ja nie. Dzisiaj rano przyszedł kurier z urzedu ale z racji tego, że mam #!$%@? i sobie spałem to mu nie otworzyłem drzwi, zostawił awizo dla mojego brata. Brat mój starszy i dużo większy jest fotografem/fotoreporterem w Kołobrzegu. Przyjechał z trasy, którą odbył, wręczyłem mu wcześniej rzeczone awizo no i pojechał odebrać owy list od urzędu.

Gdy przyjechał z powrotem do domu był cały zalany łzami ale były to łzy śmiechu. Otóż list został wystosowany do niego z wydziału zarządzania kryzysowego i gdyby wybuchła wojna i Ruskie by nas #!$%@?ć chcieli mój starszy i dużo większy brat nie ma bronić państwa z karabinem na ramieniu tylko ma się uzbroić w aparat, obiektyw, kartę usb i kabel usb (co też właśnie było wymienione we wcześniej rzeczonym liście) i robić zdjęcia wojny!

Mój kraj taki piękny! Przecież to czysty piniądz jest!

#truestory #coolstory #heheszki #polakicebulaki #iiiwojnaswiatowa #kolobrzeg
  • 9
były to łzy śmiechu. Otóż list został wystosowany do niego z wydziału zarządzania kryzysowego i gdyby wybuchła wojna i Ruskie by nas #!$%@?ć chcieli mój starszy i dużo większy brat nie ma bronić państwa z karabinem na ramieniu tylko ma się uzbroić w aparat, obiektyw, kartę usb i kabel usb (co też właśnie było wymienione we wcześniej rzeczonym liście) i robić zdjęcia wojny!


Mój kraj taki piękny! Przecież to czysty piniądz jest!