Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejna #bmw #e39 obejrzane,

chyba znalazłem coś czego szukałem ( o ile jutrzejsza e39 nie okaże się lepsza).

rocznik 2002

silnik 2.0 i (170 kucy)

W środku czarno od pół-skóry i jeszcze ciemniejszej podsufitki. Do kompletu brakuje kierownicy z tempomatem, ale to już groszowa sprawa.

Wrażenia z jazdy jak najbardziej pozytywne, leci jak trzeba i trzyma się drogi. W sumie to najbardziej obawiam się zawieszenia nivo, ale zawsze jest opcja wymiany na sprężyny.

Sprzedający okazał się całkiem spoko fanem bmw (żaden typowy dres), a np. gdy wspomniałem że jutro mam do obejrzenia model z 2002 z motorem 2.3 to z miejsca wspomniał że w tym roczniku nie było już produkowanych e39 z takim silnikiem i że najpewniej chodzi mi o 2.5 (miał oczywiście racje). Do tego porządek w środku jaki u mnie w vectrze nie był chyba nigdy (sprzedający wracał z pracy, spotkaliśmy się po drodze do jego mieszkania na stacji benzynowej - co przynajmniej częściowo wyklucza wyczyszczenie go na pokaz).

Z korozji zauważyłem minimalnie w kilku niewidocznych na początku miejscach, nie powinno być problemów z usunięciem ich u lakiernika.

Silnik nie wymyty - lekko przykurzony. Jeśli jutrzejszy egzemplarz okaże się słabszy to wezmę tego czarnuszego karawana na trzepak do jakiejś stacji diagnostycznej.

Cena 15,500, co myślicie? Na co jeszcze zwrócić uwagę?

btw - na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu ;)

#samochody #kupie #auto #bmwboners
Pobierz Ardeni - Dzisiaj kolejna #bmw #e39 obejrzane, 

chyba znalazłem coś czego szukałem ( ...
źródło: comment_JPA6bCurZ4QxUGZUtz8L2odDUFbHdEQE.jpg
  • 13
@Ardeni: Wygląda okej choć szkoda, że w touringu. Mocy po pewnym czasie Ci zbraknie, 170KM jest odpowiednie do E46, silnik 2.5 z 192KM będzie robił lepsze wrażenie.
jak mozna kupowac kombiaki nie majac do wozenia codziennie workow z cementem to ja nie wiem :|


@nekti: np, bo lubi, ma takie "widzimisię" lub planuje wozić/wozi worki z cementem/ziemniakami :) Powodów może być milion.