Wpis z mikrobloga

#polityka #tusk #korwin #gazetawyborcza #aferapodsluchowa #aferatasmowa #cwel

Mirki, miałem przed chwilą arcy ciekawą rozmowę z pewnym znajomym przez FB, zszedł on na złą drogę.

Gość lata głosował na Korwina,jeszcze za nim o nim słyszałem (jestem z 10-15 lat młodszy), ale odwrócił się od niego będąc zmanipulowany jego wypowiedziami przez media i przekręceniem sensu jego wypowiedzi.

Teraz jest za platformą, twierdząc że i tak żadna inna partia lepsza nie będzie, a te wszystkie wyjawione afery i oszustwa są zmyślone! i że to zwykła nie prawda jest. Każdym argumentem jaki stosuje jest oczywiście PiS i sprawy religijne związane z radiem maryja. Tak zmanipulowanego człowieka to jeszcze nie widziałem. I to nie żaden troll, koleś poważnie tak uważa.

Twierdzi też że Platforma(!) nie stosuje żadnej propagandy, i ze TVN z gazeta wyborcza wcale nie są PRO platformowe, że to, że manipulują to zwykłe kłamstwo.

Można by praktycznie codziennie znaleźć jakiś przykład na oszustwo czy propagandę, ale może ktoś potrafiłby to zrobić lepiej i znaleźć z garść linków do wykopów które świadczyły o tym wszystkim co te cwele wyrabiają, i najlepiej takich żeby nawet taki ktoś uparty nie dał rady zaprzeczyć oczywistym faktom.

Gość przez 10 lat głosował na Korwina, przestał bo nie podoba mu się używany przez niego język, myślę ze jest jeszcze do odratowania.

Jakby wpis zdobył zainteresowanie i co najlepiej pomoc z linkami do artykułów/dowodów oszustw, to może byłbym w stanie zdobyć się na wrzucenie tego w postaci screena z dyskusji na fb.

Ktoś chętny pomóc czy lepiej olać sprawę?

  • 14
@bastek66: Ale lepiej być asem w dyskusji niż dokonywać agresji, wszyscy wiemy jak jest naprawdę, pytam tylko mirków czy mają ochotę pomóc, nie śpieszy się ze sprawą. Najwyżej sam zabiorę się za to, tylko że w jedności siły tu nie ma ;]
@Se8a: Lol, robienie w ciula? Jak dogłębnie wysłuchasz co ten człowiek ma do powiedzenia, to sam będziesz chciał jak najszybciej #!$%@?ć z tego kraju albo i z tego świata ;]

W sumie błędnie napisałem - tu nie tyle chodzi o rzady PO, ale o całą III RP.
@ruski_agent: Jak na razie jedyne co widzę, to Nocna zmiana Mirko nie jest zbyt Korwinowska ;]

Bo jak ktoś ma czas w Nocy na kompie siedzieć, to musi być mu dobrze. Ja przyznam ze jest mi teraz dobrze, ale boję się o swoją przyszłość, i chciałbym to zmienić, bo przyszłości na razie żadnej nie widzę, najwyżej na kilka miesięcy do przodu. A przydało by się na dłużej.

Monarchia nigdy nie wejdzie,
@Se8a: Ja mam wrażenie, że ludzie w Polsce dzielą się na dwa typy - ci, którzy twierdzą, że "wszyscy to złodzieje" i nie zamierzają nic z tym zrobić oraz ci, którzy twierdzą, że nasza władza jest nieskazitelna i każdy kto twierdzi inaczej obraża porządnych ludzi. Obydwa te typy nie pomagają w naprawianiu kraju.

Musi się zmienić mentalność ludzi. Po pierwsze, muszą oni być podejrzliwi w stosunku do rządzących i patrzeć im
@ruski_agent: Masz częściowo rację, właśnie chodzi o to że mimo dowodów się nie zmieniają. Wielu nie wierzy w te dowody przed propagandę, i właśnie o takim gościu jest wpis.

Ci którym się żyje dobrze nic zmienić nie chcą, Ci drudzy mają pod górkę bo mimo dowodów na wszelkie oszustwa, tym którym jest dobrze tego nie udowidnisz i dalej będą udawać ze sprawy nie ma.

Tak załatwiają sprawy w Polsce media manipulacją.