Wpis z mikrobloga

#csgo #myszka #myszki

Hej mircy, często pojawiają się pytania co do tego jaką mysz wybrać, niektórzy polecają SteelSeries Kana V2. Sam od dłuższego czasu gram na tej myszy, a chcę się podzielić moim dzisiejszym spostrzeżeniem. Jak zainteresowani wiedzą jest to mysz na maksa symetryczna i ma po jednym dużym bocznym przycisku po każdej stronie. Niektórzy obawiają się, że tak duże przyciski mogą zostać kliknięte przypadkowo, ale da się do tego przyzwyczaić.

Ja żeby szybciej zmieniać broń w czasie grania w CSa zbindowałem sobie zmianę na lewy boczny przycisk. Czasami w ferworze walki zdarzało mi się zmienić niechcący na pistolet, ale przypisywałem to swojej nieuwadze i brakowi przyzwyczajenia do nowej myszki.

Przed chwilą jednak odkryłem, że mocne ściśnięcie obudowy pod bocznym przyciskiem (lewym i prawym) powoduje kliknięcie przełącznika tak jakby został użyty tenże przycisk (i to musiało mi się kilka razy przytrafić w czasie gry gdy chciałem mocniej przytrzymać mysz)

Ten wpis kieruję do tych, którzy zastanawiają się nad kupnem tego modelu. Nie odradzam ani nie zachęcam do jej zakupu, ale dorzucam jedno spostrzeżenie na które nie natknąłem się w żadnej z recenzji, które czytałem przed kupnem.


Pic related.
M.....r - #csgo #myszka #myszki



Hej mircy, często pojawiają się pytania co do tego...

źródło: comment_BACoKcpHMVZR9VfQsCjyn5WsExMPuRAR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@PanTward: gram na cpi 800 (najniższe jest 400) i kursor się nie gubi. Widziałem filmik gdzie koleś próbował coś zamieszać żeby się postać w CS zaczęła kręcić wokół własnej osi w niekontrolowany sposób - to podobno jest przypadłość niektórych myszek, no to musiał się mocno postarać żeby tak zrobić z Kaną.
  • Odpowiedz