Wpis z mikrobloga

@Muaarthinos: Mancini twierdził, że nie było w stanie zaoferować takich warunków finansowych jak United i to są jego słowa, cała reszta to domysły. Może by zdobył może nie, ale w wieku 40 lat na pewno by już go tam dawno nie było.
@Pustulka: Wiesz, Mancini mógł nie chcieć przyznać, że ktoś wolał sukcesy i tradycję od pieniędzy i rywalizacji z pajacem Balotellim. Nie sądzę żeby szejkowie nie mogli zaoferować mu kosmicznych warunków.
@Muaarthinos: Nie przesadzaj z tymi pieniędzmi, bo akurat Judasz dostał ogromną tygodniówkę, taką samą jaką ma Rooney, poza tym u Fergusona ma mniejszą konkurencję o pierwszy skład. Ja bym na Twoim miejscu lepiej dmuchał i chuchał na Judasza, bo w tej chwili tak jak Arsenal w poprzednim sezonie Manchester jest mocno od niego uzależniony, a chyba wszyscy wiedzą, że on jest dość szklany.
@staniszewskid1: jeżeli wierzyć plotkom to już dzisiaj na ławce rezerwowych w meczu z WBA siedziałby Lewandowski. Z reszta przypomnij sobie wywiad, w którym Judasz mówił, że w wyborze pomógł mu jego wewnętrzny mały chłopiec.
@Pustulka: jestem skłonny uwierzyć, że oferta za Lewandowskiego była, Watzke ją odrzucił, a dziennikarze dalej o tym piszą, bo pisać o czymś muszą. Informacja "The Independent" o kosmicznej tygodniówce wcale nie wygląda absurdalnie, bo kogo jak kogo, ale City stać na wszystko i wszystkich. Mancini zdementował plotki, bo możliwość złożenia wysokiej oferty Van Persiemu jest wyraźnym sygnałem dla piłkarza, który pojawi się na celowniku City w przyszłości - jak mogli dać