Wpis z mikrobloga

@Peleryna: Jesli masz zamiar pieprzyc to idz do jakiegos tematu o feministkach czy JKM.

@Czupakabra82: Postaram sie wyslac Ci wiadomosc z lista hodowli ktore ja znam/znaja moi przyjaciele z kynologii, moze ktoras bedzie miala szczeniaki i cos do wyboru.

Przeswietlenia szczeniakow za duzo nie dadza, bo dysplazja pojawic sie moze w pozniejszym momencie, raczej trzeba sprawdzac w linii psa pokazanej w rodowodzie czy nie wystepowala gdzies dysplazja.

w jakim sensie
@Peleryna: Ja #!$%@?, kolejny aktywista schroniskowy. Ja juz nigdy wiecej nie bede miala kundelka po tym co przeszlam z ostatnim. Pies to pies, wiec zamiast chodzic i przekonywac ze kundelki sa najlepsze na swiecie i psy rasowe to maszyny bez uczuc idz i ten czas poswiec na wyjscie z psami ze schroniska, o wiele wiecej dobrego zrobisz. Dlaczego zawsze przy rozmowach o psach rasowych pojawiaja sie wlasnie tacy ludzie?

Ja nie
@fuurikuuri: @Solitary_Man:

Dzięki za rozwinięcie tematu i zarazem przepraszam z mojej strony za opóźnienie w odpisywaniu. Dzwoniłem po paru hodowlach i wstępnie jest piesek dla mnie. Z kuli tego, że głównie próbowałem upatrzyć krótkowłosego (a mało ich jest) trochę czasu mi to zajęło.

Przyszowice pod Gliwicami, hodowla 'Wierny Druh'

Pobierz Czupakabra82 - @fuurikuuri: @Solitary_Man: 

Dzięki za rozwinięcie tematu i zarazem p...
źródło: comment_F5B5xD4QUNYTUepDTzvpdTE26xzmGeKe.jpg
@Czupakabra82: Troche mi sie maska ojca nie podoba, ale to tylko kwestia mojego gustu.

Wyglada ok, w sensie nie ma zadnych inbredow w liniach, a to na plus.

Ojciec Ch.Pl, matka ma chyba tylko hodowlanke zrobiona, ale to nic zlego :)
@Czupakabra82: A tylko upewnij sie czy wszystko ma przebadane, bo ON ostatnio maja czesto cos z psycha, kolezanka mi napisala ze niestety, ale przy tych ktore maja pelne badania psychiczne, genetyczne itd to trzeba sie liczyc z cenami typu 4000 (ale to hodowla ktora znamy, w innych moze byc mniej lub wiecej, jednak cena zapewne moze oscylowac dookola tego, nie znam z doswiadczenia, przekazuje co znajomy hodowca napisal)