Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@robekk1978: Dlaczego? Próbowałem w jakiś sposób docenić ten film choć za efekty specjalne, ale nie było za co. Nic nadzwyczajnego nawet w tej kwestii nie pokazali
  • Odpowiedz
@GhostxT: Chyba sobie żartujesz. W tym filmie właśnie chodziło o pokazanie piękna/niepiękna "ciszy" kosmosu, osamotnienia, niebezpieczeństwa i ... nudy. A ludzie dają 6 na 10, bo "nic się nie dzieje". Ech... Mam nadzieję, że przynajmniej oglądałeś to w 3D na wielkim ekranie? Inaczej skasuj komentarz, bo wstyd. Konta kasować nie musisz. Nie jest to super wybitny film, ale żeby nie zrozumieć "co autor miał na myśli" to chyba trzeba być
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pehuen: Nie jest moja sprawą Twój problem z zaakceptowaniem innej opinii i oceny niż Twoja. Nigdzie nie napisałem, że "nic się nie dzieje", więc nie pisz czegoś o czym nie wspominałem. W 3D nie oglądałem, sam film natomiast recenzenci opisywali jako kino trzymające w napięciu z dobrą ścieżka dźwiękowa, a każda z tych dwóch cech w filmie była dla mnie przeciętna. Podobał Ci się film? Spoko. Mnie niczym nie zaskoczył
  • Odpowiedz
@GhostxT: Bardzo wielu ludzi ma takie średnie zdanie o tym filmie, bo nie rozumieją o co w nim chodzi. Nie robię z siebie znawcy(sic!), jedynie stwierdzam, że zupełnie nie zrozumiałeś o co w nim chodziło. I mam o tym zdanie takie jakie mam. Że trzeba być przesadnym fanem akcji i sensacji by tego nie potrafić. Cięzko ci zaakceptować zdanie innych?( ͡° ʖ̯ ͡°) Zaskakiwać to może
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Twoje zdanie akceptuje, ale akceptacja nie oznacza że mam takie samo zdanie na temat filmu jak Ty więc nie próbuj na siłę przekręcać kota ogonem. Gówno mnie obchodzi co autor miał na myśli, liczy się tylko to jakie emocje i myśli mnie towarzyszyły jako widzowi podczas seansu. Interpretowanie dzieła autora, nie ważne czy to wiersz, książka czy film jest niedorzeczne ponieważ każdy człowiek spogląda na dane dzieło z innej perspektywy i towarzyszy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pehuen: O czym Ty w ogóle do mnie piszesz, o jakim znowu Hitlerze. Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji bo nie dość że cytujesz coś o czym nie pisałem to odpisywanie Ci z telefonu gdy ciągle edytujesz swoją wypowiedź jest po prostu bez sensu
  • Odpowiedz
@GhostxT: Myślałbyś logicznie to byś wiedział o co mi chodzi - to odpowiedź na twój drugi komentarz. I o to, że ten film miał pokazywać ciszę i nudę do cholery! Miej swoje zdanie, ja mam swoje. Że ten film nie jest dla idiotów. Wybitny nie jest, ale ma swoją wartość, którą jak widać nie jesteś w stanie odkryć. To jak z czytaniem wierszy...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
No brawo, sypaj tekstami teraz ze ten film nie jest dla idiotów - mistrz argumentu. Wnioskujesz ze mnie logika nawala. Jestem ciekaw więc jaka jest logika w myśleniu, że 6/10 to już w ogóle jest beznadziejna ocena i totalne dno. Szkoda tę dyskusję kontynuować bo z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie ciężko.
  • Odpowiedz