Wpis z mikrobloga

@iniekcja: Po pierwsze pisałeś coś tam kiedyś o jakimś pierwotnym islamie, czego oczywiście nie byłeś w stanie potwierdzić i próbowałeś się wymigać dwa razy (później zapytany jeszcze tutaj). Później jeszcze miałeś mi potwierdzić coś z PW, czego także nie zrobiłeś.
  • Odpowiedz
Po pierwsze pisałeś coś tam kiedyś o jakimś pierwotnym islamie, czego oczywiście nie byłeś w stanie potwierdzić i próbowałeś się wymigać dwa razy (później zapytany jeszcze tutaj). Później jeszcze miałeś mi potwierdzić coś z PW, czego także nie zrobiłeś.


@iniekcja: coś tam kiedyś tam gdzieś tam miałeś potwierdzić, a nie potwierdziłeś. SZACH MAT LEWAKU, ZAORANE
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: pamiętam o tym cały czas. Niemniej jednak zdradzę Ci pewną wiedzę.

Aby Twoje zdanie było prawdziwe, musiałyby wszystkie trzy przypadki być prawdziwe. Niestety 2 pierwsze przypadki nie są prawdziwe wobec mnie (gdzie figuruje na Twojej "liście"), tym samym Twoje zdanie jest nieprawdziwe. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: ps. miałem Ci napisać o poczytaniu Koranu i listów Mahometa, np. do mnichów na górze Synaj. ale wyskoczyłbyś z cudownymi cytatami ze strony hejtujislam.peel i dyskusja by trwała, trwała, aż znowu byś mnie zczarnolistował.
  • Odpowiedz