Wpis z mikrobloga

Szukam telefonu do dzwonienia, pisania smsów i robienia zdjęć.

Do wyboru jest:

- Samsung Galaxy S III GT-i9305

- LG G2 Mini

- LG L90

- Sony Xperia M2 D2305

- Motorola Moto G

- LG F70

- HTC Desire 310

- Alcatel One Touch Idol 2 mini S

Po takiej wstępnej selekcji wyrzuciłem telefony z gorszym aparatem i zostały następujące:

- Samsung Galaxy S III GT-i9305

- LG G2 Mini

- LG L90

- Sony Xperia M2 D2305

- Alcatel One Touch Idol 2 mini S

Co to tych telefonów, to nie jestem pewny Samsunga S III, telefon już dawno po premierze, więc nawet jeżeli dalej go wspierają, to zaraz przestaną. Co do Alcatelów, to nigdy nie miałem i w związku z tym jakoś firma do mnie nie przemawia. LG aktualnie posiadam, Sony można zaufać, więc zostają:

- LG G2 Mini

- LG L90

- Sony Xperia M2 D2305

Co byście wybrali z tych 3 telefonów? Za LG przemawia fakt, że telefony miały swoje premiery w tym roku, więc pewnie będą jeszcze przez jakiś czas wspierane. Nie wiem jak ze wsparciem u Sony. Dodatkowo sam posiadam aktualnie Nexusa 4 od LG i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. Wpisywałem listy po selekcjach po kolei, ponieważ może wyżej odrzuciłem telefon, który mimo wszystko jest warty uwagi i warto również wziąć go pod uwagę.

#android #telefony
  • 5
@Qbaz: Z tych które zostawiłeś na koniec bankowo wybrałbym M2 od G2 mini. Ze stówkę pewnie taniej wyjdzie, za praktycznie to samo, a jednak Sony będzie lepiej wykonany i powinien mieć lepszy aparat. Nie wiem tylko jak ten L90...
@KaarasKar: Telefon nie jest dla mnie, więc niestety nie będę miał okazji go przetestować.

@Vento: Tylko ten aparat. Sam telefon bardzo fajny, ale jak ktoś chce robić nim zdjęcia, to raczej lepiej wypadają inne modele.

@gibaz: Muszę sprawdzić ten aparat, bo tak na szybko wszedłem na mgsm i wiele osób w komentarzach pisze, że telefon ma kiepski aparat.

@Axim: Jesteś pewny, że tak? ( ͡º ͜ʖ