Wpis z mikrobloga

@InPay: w pkcie nr 3 bardziej bym sie skupił na przejrzystości itansparentności całego systemu w tym jawność blockchain.

pkt nr2 bym rozwinal w taki sposob ze nikt nie moze np zmienic czegos bo wymaga to 51% "głosów". albo chociaz cos w tym rodzaju czyli ze system p2p i demokracja bitcoinowa to swietny sposob na bezpieczenstwo.

pkt4 "korz\ystanie z btc jest tak samo proste i przyjemne jak bankowosc elektroniczna, bez wizyt
  • Odpowiedz
@InPay Pkt3 "to co pociąga entuzjastów cyfrowej waluty to z góry ograniczona podaż waluty" błąd stylistyczny, zmieńcie na "to co pociąga entuzjastów cfrowej waluty, to jej ograniczona podaż"
  • Odpowiedz
@InPay: no i to jest zajebista ulotka :) ! aż chcę mieć inpay, choć nie mam sklepu ani dzialalnosci hehe. tak z innej beczki wydaje mi sie ze przydalyby sie tak ogolnie na swiecie takie taniutkie marfony sluzace TYLKO do obslugi walleta BTC/innych krypto, czy jakis podstawowych fukncji wlasnie dla takich punktow typu restauracje sklepy itp. tak jak mamy teraz do kart platniczych. w pkcie 3cim być może warto jeszcze
  • Odpowiedz