Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z Was wagę z rodzaju smart (Fitbit Aria, Wiithings, Tanita, ihealth, inne)? Możecie coś powiedzieć o powtarzalności pomiarów? W sensie wchodzicie na wagę raz, drugi raz np po 30 sekundach, 3 raz po 2 minutach? Ja testowałem w zeszłym roku Beurer BF 100, oddałem na drugi dzień.

#silownia #fitness #pytanie #kiciochpyta #bieganie #rower
  • 10
  • Odpowiedz
Ma ktoś z Was wagę z rodzaju smart (Fitbit Aria, Wiithings, Tanita, ihealth, inne)? Możecie coś powiedzieć o powtarzalności pomiarów? W sensie wchodzicie na wagę raz, drugi raz np po 30 sekundach, 3 raz po 2 minutach? Ja testowałem w zeszłym roku Beurer BF 100, oddałem na drugi dzień.


@Opas:

Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.

Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego
  • Odpowiedz
@berti

A samo ważenie i jaki sprzęt? Bo bf jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale jak na BF100 czy na aktualnej się waże, to np mam wynik 96,0-95,6-95,0-95,8 , mierzone w przeciągu od kilkunastu sekund do kilkunastu minut, bez jedzenia, picia i łazienki w międzyczasie ;)
  • Odpowiedz
@Opas: Tanita, dostałem jako prezent. Taka sama rzetelność pomiaru, jak kalkulator BF na necie. Nie sprawdzałem powtarzalności, bo mam #!$%@? na to, co pokazuje poza wagą.
  • Odpowiedz
@Opas: Wybacz, wyleciało mi z głowy wczoraj.

Dzisiaj w ubraniu (chociaż nie powinienem) - 93.3 / 93.2 / 93.2 / 93.2

Fat - 21.1 / 20.8 / 20.8/ 20.8
  • Odpowiedz