Wpis z mikrobloga

Otwieram #shadowbanclub

Jak chorym człowiekiem ( @m__b, @maciejkiner) trzeba być aby stworzyć mechanizm który po cichu chowa wpisy użytkownika przed wszystkimi (poza nim samym) i udawać że wszystko jest ok, dla dobra wszystkich? Rozumiem świadome chowanie pewnych tagów, czarno i białkolisty ale takie chore #!$%@?ństwo?

Przypomina mi to pewne witryny reklamowe (te bezwartościowe produkty reklamowane jako "jedna dziwna sztuczka"), na których istnieją fejkowe systemy komentarzy które pozwalają użytkownikowi dodać własną opinię - niestety zapisywaną tylko w ciasteczkach przeglądarki .

W każdym razie w #shadowbanclub będę postować różne randomowe rzeczy, niekoniecznie przyjazne regulaminowi - ale to chyba nie problem, skoro i tak nikt tego nie czyta? Każdy kto ma #shadowban jest mile widziany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kulmegil - Otwieram #shadowbanclub



Jak chorym człowiekiem ( @m__b, @maciejkiner) t...

źródło: comment_GeLuIlZLrl6hRRISPltaJmqgxiT9gydr.jpg

Pobierz
  • 4
@kunajk:

To że wpisy takiej osoby są niewidoczne dla innych.

Z wyjątkiem osób które obserwują użyty tag.

Raz na N wpisów jeden pojawia się normalnie (ok 12,5% dla mnie)
@kunajk:

W zasadzie jeden - porównując z wpisami na mirko w trybie niezalogowanym.

Ja przełączam kartę w przeglądarce na tryb incognito i z powrotem aby sprawdzić czy się wyświetla :(

(prawdopodobnie można też porównać mirko z wynikami wyszukiwania najnowszych wpisów aby znaleźć wpisy innych zbanowanych - muszę przetestować to kiedyś)