Wpis z mikrobloga

Niedługo kończy mi się umowa z Play, 10 sierpnia tego roku. Planuję przenieść się do njumobile. Czy mogę już spokojnie wypełnić wniosek na stronie o przeniesienie numeru? Nastąpi ono wraz z końcem umowy z obecnym abonentem? Nie chciałbym, aby przypadkiem wzięli to za zerwanie umowy, ponieważ w takim przypadku będzie liczona kara.

#njumobile #telefony #sieci #play
  • 19
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: pracownik play?

Ja tym oferom nie ufam, zawsze jest jakiś haczyk. Sam właśnie na dniach podpisałem papier, że nie przedłużam umowy. Nr będzie na kartę i wtedy będę kombinował czy zostać w playu czy szukać lepszej alternatywy. Za mocno tną w ch*ja przy abonamencie.
  • Odpowiedz
@onionista: Nie pracownik, sam szukałem sobie fajnej oferty bo mój "Play na Kartę" wydawał mi się zbyt drogi. Potem @Czipsu wspomniał o ofercie 4w1 i skorzystałem. Mojego #rozowegopaska też przekonałem (a ona przeszła nawet z innej sieci). Żadnego haczyka nie masz, regulamin jest krótki i znajduje się na stronie internetowej.

  • Odpowiedz
@onionista: Również korzystam z Formuły 4w1 i złego słowa powiedzieć nie mogę. Do innych sieci nie dzwonię za często, więc 25zł to aż nadto miesięcznie, 1GB pakietu mi starcza. Haczyków brak - wszystko jasne i przejrzyste. Po prostu poletzam.

Fajne też jest to, że już doładowanie za 5zł przedłuża ważność konta o 50 dni. Dzięki temu nie szkoda mi było porzucać oferty "Rok ważności konta" ;)
  • Odpowiedz
@kaskaderMike: @Czipsu: Spojrzałem na tę ofertę i wygląda ciekawie. Z racji, że jest to oferta na kartę, ale ze stałą opłatą 21 zł, to po prostu z początkiem każdego miesiąca muszę mieć na karcie co najmniej 21 zł, żeby opłacić tę usługę? Dalej wszystko działa jak każda oferta na kartę, chcąc rozmawiać z numerami poza play doładowuję konto kwotą jaką chcę i rozmawiam za tyle ile doładowałem ponad
  • Odpowiedz
@Qbaz:

Z racji, że jest to oferta na kartę, ale ze stałą opłatą 21 zł, to po prostu z początkiem każdego miesiąca muszę mieć na karcie co najmniej 21 zł, żeby opłacić tę usługę?


Musisz mieć 21 złote w dniu w którym po raz pierwszy aktywowałeś tę ofertę. Jeśli aktywujesz ją 21 lipca, to każdego kolejnego 21 dnia miesiąca będzie Ci pobierać te 21 złotych z konta (choć musisz sprawdzić w regulaminie czy pobiera co 30 dni czy każdego dnia
  • Odpowiedz
@Qbaz: Najlepiej jest ustawić w banku comiesięczne doładowanie np. na 25zł, żeby doładowywało dzień czy dwa przed końcem okresu rozliczeniowego. Ja tak mam i jest to po prostu wygodne.
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Jeszcze oczywiście to przemyślę, ale teraz tak na szybko spojrzałem na kalkulator na stronie nju mobile, to przy 50 minutach rozmów (co nie jest dużą liczbą w skali miesiąca), nielimitowaną ilością SMS (wysyłam dosyć dużo smsów) i 500 MB internetu (tutaj strzelam, czasem pójdzie mi z 200-300 MB, czasem jak potrzebuję hotspota na uczelni, to idzie zdecydowanie więcej) i wyszło już 28zł.
  • Odpowiedz
@onionista: Wszystko załatwisz kodami smsowymi.

Wiem, że najpierw musisz przejść na taryfę "Play na Kartę" a dopiero z niej aktywować taryfę "4w1". Jak zadzwonisz do BOKu to opiszą Ci wszystko krok po kroku, jakie kody wpisać, ile czekać i odpowiedzą na Twoje pytania.

  • Odpowiedz