Wpis z mikrobloga

@Mr_Swistak: poniżej 1000 zł nie ma sensownego androida (może Moto G ma niezły stosunek cena/jakość) - powyżej też można się nadziać (vide Samsungi), Lumie mają 3 lata aktualizacji od premiery, są naprawdę nieźle wykonane (nawet budżetowe modele) no i system jest zoptymalizowany pod najgorsze urządzenia (512 MB RAM, itp.).

sprawdź sobie tylko czy na WP są aplikacje (lub odpowiedniki), których używasz na co dzień.
@Mr_Swistak: na lumii masz jeszcze świetną nawigacje offline na cały świat za darmo :) No i od razu po zakupie możesz używać, a jak kupisz androida to pierwszych kilka dni spędzisz na szukaniu/wgrywaniu/usuwaniu ROMów, bo ten stockowy nie działa płynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@morq: To jak to jest z wami upośledzona bojówko ?

Jeden mówi że min tysiąc, drugi że min 1500 a trzeci że minimum 3 tysiące to jak to jest ? Chce wiedzieć bo na pewno wiecie więcej.

a lumii masz jeszcze świetną nawigacje offline


@morq: Na androida też więc czym sie chwalić ?

a jak kupisz androida to pierwszych kilka dni spędzisz na szukaniu/wgrywaniu/usuwaniu ROMów,


@morq: Możesz mi powiedzieć
@morq: Widzisz krwa b4ranie tam Moto G/Moto E/Nexus 4 ? Nie? To po co sie strzelasz ?

Dobija mnie twoja głupota. #bojowkawindowsphone - Powinniście się wstydzić za takiego nie wiem, Upośledzonego? gościa, który tylko drastycznie obniża wam poziom.

@morq: Jak sie wytłumaczysz że wasza kochana lumia dostaje wciry od starszego i tańszego Nexusa 4 ?
@morq: Dobra, wytłumacz się z tych wcirów nokii, i konczymy gównoburze. I sorki za tą lekką spine, ale jesteś za mało inteligentny, na moje nerwy
@Vento: ja Cię kolego nie wyzywam. Miałem wiele telefonów w łapie, te z androidem często się zawieszały przy takiej #!$%@? wymagającej czynności jak np. odblokowanie ekranu czy wybieranie numeru. Na gifie który pokazałeś, nokia działa PŁYNNIE. Nie porównuje prędkości uruchomienia jakiejś funkcji/aplikacji, tylko przycięcia - a te na androidzie się zdarzają, a na lumiach nie. Skąd się biorą setki poradników, jak wyeliminować scrolling lag na androidzie? z dupy? Po co praktycznie
ja Cię kolego nie wyzywam.


@morq: No wiem, dlatego cię przeprosiłem wcześniej :)

Co do reszty to dlatego poleciłem te telefony a nie inne. Wiem, że one są liderem w aktualizacji, stabilności i szybkości androida.(na oficjalnych softach)

A to że to jest tylko twoje zdanie to powinieneś zaznaczyć, a nie mówić jakby to były dane oficjalne i odnoszące się do danych telefonów.

Np. Kaskader mike twiedzi że "Lumia 520 chodzi płynniej