Wpis z mikrobloga

Siedmioletni chłopczyk spaceruje sobie chodnikiem w drodze do szkoły.

Podjeżdża samochód. Kierowca odsuwa szybkę i mówi:

- Wsiadaj do środka to dam Ci 10 złotych i lizaka!

Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje przy krawężniku...

- No wsiadaj! Dam Ci 20 złotych, lizaka i chipsy!

Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku... Samochód nadal powoli jedzie za nim. Znowu się zatrzymuje.

- No nie bądź taki... wsiadaj! Moja ostatnia oferta - 50 złotych, chipsy, cola i pudełko chupa-chups!

- Oj odczep się Tato! Kupiłeś Passata to musisz z tym żyć.

#volkswagen #heheszki #suchar #alfaholicy
  • 24
  • Odpowiedz
@ghost1511: @shido: Trochę tak, bo Passat w TDi jest gloryfikowany w Polsce, uważany za nie wiadomo jakie cudo techniki nie mające prawa się popsuć i nigdy nie przekraczające 200k przebiegu bo każdy Passat jest od płaczącego Niemca goniącego do granicy. Fakt Passat jest dobrym samochodem, przyjemnie się nim jeździ. Miałem okazję jeździć tylko B5, B5.5 i B6 z czago B6 najwięcej i już wspominałem na mirko że B6 z 2.0
  • Odpowiedz
@shido: Nie skomentuje bo nawet nim nie jechałem, z tego co mi wiadomo to B4 to gruntownie zmodernizowane B3 które było dość przełomowym samochodem bo bardzo opływowym i pierwszym Passatem z poprzecznie ułożonym silnikiem. I B4 miało pierwszego prawilnego TDIka 1.9 :D
  • Odpowiedz
@Alver: No właśnie ja kiedyś nim jeździłem i mi się podobał. Jako firmowy samochód spisywał się świetnie, praktycznie żadnych problemów nie sprawiał.
  • Odpowiedz