Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Wytłumaczcie mi właśnie to! U moich dziadków ZAWSZE zastaję tak ułożony papier. Wtedy celowo im zawsze odwracam na poprawną stronę, a kiedy przychodzę do nich w odwiedziny znowu - zastaję nowy papier dalej w złym ułożenie. Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego moi dziadkowie tak celowo układają rolkę od papieru?

#pytanie #polskiedomy
  • Odpowiedz
@Bunch: to ich papier i ich dom, więc z całym szacunkiem, zachowujesz się jak ostatni cham bo nie umiesz uszanować cudzych zasad. Ich sprawa jak wieszają - może ich poczucie estetyki nakazuje takie a nie inne wieszanie.

I u mnie papier wisi jak popadnie, bo nie widzę żadnej różnicy. Kto normalny zwraca na to uwagę?
  • Odpowiedz
@JazzBlurr: nie chcę się czepiać, ale przy takim wieszaczku jak na zdjęciu przy obu ułożeniach papieru będzie tarł papier o ścianki. Nie dziękuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sromer: przy aktualnym ułożeniu jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że ktoś dotknie ściany ręką, która miała przed chwilą kontakt z dupą i gównem i zostawi tam swoje zarazki. Jakby było odwrotnie to przynajmniej na ścianie by ktoś atomów swojego gówna nie zostawił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Są też tacy co po sraniu myją ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@-PPP-: w trakcie podcierania się też myjesz ręce? xD To przecież podczas podcierania się ręka ma kontakt z papierem. Czyli jak to wygląda? Papier - dupa - podtarcie - umycie ręki - papier - dupa - podtarcie - umycie ręki??? O tak o? xD xD xD
  • Odpowiedz
@JazzBlurr: Przypuszczając, że Twoja sytuacja dzieje się naprawdę, można pokusić się o wzięcie papieru tylko raz! Tak! Można urwać papieru czystą (na razie( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ręką, tyle ile dusza zapragnie. Kładziesz sobie zwitek papieru na kolanie i czyścisz dupencje. Idąc dalej, powiesz mi: "A co, jeśli papier się skończy?". Otóż masz tylko jedną rękę brudną! A więc używasz tej czystej, rwą papieru kolejny raz
  • Odpowiedz
urwać papieru czystą (na razie( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ręką, tyle ile dusza zapragnie. Kładziesz sobie zwitek papieru na kolanie i czyścisz dupencje.


@sromer: a no chyba, że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko przypuszczam, że mało
  • Odpowiedz