Wpis z mikrobloga

@alpaka: W zadnym stopniu nie jest to pies pitbullowaty.

@rissah: @rissah: Wspaniale psy ale fakt, potrzebuja mocnej reki oraz sporo doswiadczenia.

@sokytsinolop: jest bardzo terytorialny i to nie w formie miejsca tylko stada, czesto sa az nad opiekunczy wobec wlasciciela, ale wystarczy pokazac psu ze to Ty go bronisz i to Ty jestes siłą w stadzie i jest jak baranek.

Piekne, dostoje psy, znajomi hodują.

I wbrew pozorom
fuurikuuri - @alpaka: W zadnym stopniu nie jest to pies pitbullowaty.



@rissah: @ri...

źródło: comment_jlzQlAjUo2qe1U0k0M9cHISsm3dijrtu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@alpaka: To czy jest brzydki czy nie to kwestia gustu, ale to mastiff wiec do pitbulla mu straszliwie daleko. York jest blizszy pitbullowi niz ten pies (i to nie jest przesada)

Nie wszystko co ma mięsnię zamiast słitaśnego futerka jest pitbullem.
  • Odpowiedz
@alpaka: Nie ma bulwersu, po prostu nie lubie jak ludzie w ten sposob mysla, bo potem np ja mam problemy.

Zreszta pitbull to jest bardzo zla nazwa rozhukana przez media. Ludzie okreslaja mianem pitbulla wszystko co ma szeroka szczeke i miesnie. A jedyny pitbull jaki istnieje to American Pit Bull Terrier.

Ale ludzie wrzucaja to do jednego worka - american staffordshire terrier, bullterrier, stafordshire bulletrier. Potem ma sie problemy, bo glupie
  • Odpowiedz
@rissah: Piękny , znajomy hoduje championa Polski. Kiedy byliśmy z wizytą mówił żeby otworzyć bramę i śmiało wejść... jednak gdy po otwarciu zobaczyłem "Genka" nogi mi się zrobiły miękkie . Tak ułożył tego psa że jeździły na nim dzieci, w zabawie pies bawił się fragmentem rury kanalizacyjnej 800 ....
  • Odpowiedz