Wpis z mikrobloga

Mirki, mimo paskudnej pogody, dziś jest dobry dzień!

Siedzę sobie przed kompem, śmieszkuję na mirko. Problemy całego świata są tam, ja ja jestem tutaj. Nagle słyszę dzwonek do drzwi. Instynkt społecznej #!$%@? od razu podnosi krzyk "nie otwieraj, tam za drzwiami jest ktoś obcy", ale co tam, idę. Okazuje się, że to listonosz. Co więcej - pyta o mnie! Nic ostatnio nie kupowałem, toteż się trochę zdziwiłem, ale co tam - jak za darmo, to nawet lepiej xD no to składam pokraczny podpis i biorę piękną paczuszkę (zdjęcie poniżej, banan dla skali)

klik

Szybkie spojrzenie na adres nadawcy oraz kształt samej paczki już nasunęły mi pewne podejrzenie, co do jej zawartości - to pewnie miły podarek, którym prawilny mirek @snoopek postanowił mnie obdarować () a więc jak na człowieka spod Ostrowca Świętokrzyskiego przystało, dobywam scyzoryk i rozpracowuję paczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

klik2

Tak, tak, tak, jest mój PIĘKNY OBRAZ W WIEKU LAT OKOŁO 40 (reprint w wieku lat 0, oczywiście)

klik3

czujedobrzeczlowiek.psd

mój obraz taki piękny ;____;

POLECAM TEGO URZYTNIKA

klik4

I dziękuję za ten naprawdę miły gest. Już wiem gdzie się zgłaszać, jak będę chciał przyozdobić swoje ściany Sztuką przez duże S ヾ(^ヮ^) a na pewno na tym jednym reprincie się nie skończy i wkrótce skorzystam z oferty sklepu @snoopek

#chwalesie #sztuka #beksinski #reprint trochę #reklama ale #polecam #warto #feelsgood
P.....f - Mirki, mimo paskudnej pogody, dziś jest dobry dzień!

Siedzę sobie przed ko...

źródło: comment_HzB6tDwL4oT5Sa9NpxnBkRHkEoW8ujM1.jpg

Pobierz
  • 1