Wpis z mikrobloga

Przyszła dzisiaj do mnie #sj4000 - zamawiałem z tego linka http://www.aliexpress.com/snapshot/6134493811.html

Transakcja mega szybka - zamawiałem 25 czerwca, dzisiaj odebrana, czyli prawie 2 tygodnie Sweden Postem, całe szczęście obyło się bez cła

Ogólnie jestem mega zadowolony, wykonanie lepsze niż sądziłem, tylko zastanawia mnie dźwięk, z odległości 2m bez obudowy, jak ktoś mówi normalnym głosem, ledwo co słychać, też tak macie?

#aliexpress
  • 12
@istniejacy: zamówiłem od tego samego sprzedawcy też z baterią gratis. Wysłał wczoraj może przed Woodstockiem dojdzie będzie fajny materiał z Wooda a z taką kamerką to do kieszeni i nie ma strachu, że ktoś podpierdzieli :)
Po dłuższym rekonesansie stwierdzam, że jednak dźwięk jest ok, na nagraniach ulicznych doskonale słychać ruch, przejeżdżające samochody, być może mój głos jest za słaby :)
@phatee93: 1. Masz o 300 zł taniej, a chińczyk to spoko gość i zwracał nawet do 70$ gdy pisało się ze wysłał podrobe, są uczciwi. Dodatkowo za ok 300zl masz kamere i dodatkową baterie nie dostaniesz tego w pl w tej cenie ;)

2. Wpisz Google fake vs orginal sj4000, do póki nie przyjdzie nie będziesz wiedzieć czy to fake czy nie, sprawdź feedback no i cena oryginalnej to ok 90$