Wpis z mikrobloga

Mam w piwnicy taką starą "kolarzówę" jak na zdjęciu. Dałoby się z niej zrobić coś co nadawałoby się do jazdy rekreacyjnej? Teraz już jest prawie rozebrana na części pierwsze (prawie, bo za cholerę nie mogę zdjąć korby, ani widelca oddzielić od rury sterownej i chyba będzie niezbędne użycie szlifierki kątowej) i z tego co widziałem to chyba tylko rama nadawałaby się do użycia ponownie.

Ile taka zabawa w pimpmybike mogłoby kosztować? Zakładając kupowanie części raczej po taniości i nie licząc czasu, bo lubię grzebać przy rowerach :)

#rower #pytanie
orange92 - Mam w piwnicy taką starą "kolarzówę" jak na zdjęciu. Dałoby się z niej zro...

źródło: comment_I1GvlFyxpZ8QV7PUmbGtoTOYqlLV5AbA.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UlrikeM: w sumie sam do końca nie wiem, chciałem sklecić coś takiego do jazdy jak do domu wracam, żeby mieć chociażby czym po bułki do sklepu śmignąć :D

@KierownikW10: tak, rower po dziadku jest i właśnie się zastanawiam czy warto cokolwiek z nim robić, czy na złom lepiej oddać
  • Odpowiedz
@UlrikeM: z geo jak na załączonym obrazku to chyba tępe koło ;)

@orange92: 1 pytanie to czy to twój rozmiar. Jak tak to spoko, na TDF nie pojedziesz, ale po mieście w sam raz. Wywalić dymano błotniki i bagażnik, wymienić stery, support i korbę jak jest na kwadrat. Mostek zalej wd40 i odczekaj z dobę, bo jak utniesz to będzie kiepsko z wyjęciem go ze sterówki. Jak poszukasz
lubfarmaceute - @UlrikeM: z geo jak na załączonym obrazku to chyba tępe koło ;)

@ora...

źródło: comment_2BHdsRsLzk0VqdvYMrUtkL6YGihxCXuV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@orange92: Rozmiar sprawdź sobie z długości nogi, bo tak "duży rower dla wysokiego" to mało precyzyjne ;) We Wrocławiu malowanie albo 120 za piaskowanie + proszek, albo 20 za piaskowanie i 30 za 3 puszki z targu (podkład, lakier, klar). Nie wiem jak gdzie indziej ceny. Zastanów się czy warto, co i jak chcesz jeździć i czy masz sentyment do tego roweru, bo za 300 można dorwać "czystszą" szosę albo
  • Odpowiedz