Wpis z mikrobloga

@ZUS_KRUS: Strasznie mnie bawią takie laski i takie sytuacje, gdybym był tam na miejscu to bym się chyba posikał ze śmiechu co ta laska za tarło odpier.... Ogólnie uwielbiam się nabijać z dziewczyn które myślą że na mnie to działa :D
  • Odpowiedz
@Namarin: myślisz, że poważne, inteligentne kobiety się tak nie zachowują w życiu? Nie kuszą? Nie kokietują? Nie ubierają fajnej bielizny i nie wygibają się żeby podniecić chłopaka? To ja ci współczuję partnerek:D
  • Odpowiedz
@korpiel: Na pewno nie te które mnie kręcą i którymi ja się interesuję :) Mnie wygibywanie się nie podnieca, mnie śmieszy. Współczujesz mi partnerek bo nie pozwalają one sobie robić zdjęć cycków i wrzucać je do internetu ? Współczujesz mi bo one nie kręcą takich filmików? Czy nadeszły takie czasy gdzie taki filmik jest jakimś wyznacznikiem bycia cool ?
  • Odpowiedz
@Namarin: z Twojego komentarza wynikało, że poważne i inteligentne dziewczyny tak nie robią i nie było tam żadnego odniesienia do kręcenia czy publikowania takich filmików.

Moja dziewczyna jest bardzo inteligentna i wie czego chce, dąży do tego i generalnie jest mądra. Natomiast w sytuacjach intymnych potrafi się ubrać w seksowną bieliznę i trochę się powygibać bo eksponuje wtedy fizyczne walory i wie, że to lubię:) a tutaj wchodzę we wpis
  • Odpowiedz