Wpis z mikrobloga

#40tysiecymarzen

No ja juz oficjalnie przegralem ze swoimi myslami. Wszelka logika podpowiada mi od poczatku zebym #!$%@? ale wstyd doprowadzil mnie do Moss i jeszcze pod Trondheim pociagnie. Przez 2 dni z 50km na piechote jebnalem z tego polowe bo sie strasznie zgubilem i caly dzien prawie brnalem #!$%@? w jakims limbo.

#autostop mi szedl slabo i pozdrawiam @gwiezdna ktora najdluzej stala 1h

U mnie teraz srednia byla kolo 3 godzin

No i jeszcze zdarzenia losowe:

- koles wysadza mnie na autostradzie i wychodzac szybko zeby z tamtad #!$%@? gubie ladowarku od obu telefonow

- wlascicielka mieszkania nie przysyla mi kaucji i mam przy sobie 4 korony norweskie 5 euro i 50zl wiec pozdro xd

Aha. Mapy offline maps pro with me sa zajebiste ale az przesadzaja. Oto np. Kemping do ktorego szedlem 5km w jedna strone zeby sie zapytac o robote

No #heheszk xd
informatyk-poznan - #40tysiecymarzen



No ja juz oficjalnie przegralem ze swoimi mys...

źródło: comment_snTAMDcSgrIRfxijyZqbqzoFJjwFvFwi.jpg

Pobierz
  • 19
@informatyk-poznan jakbys juz serio byl w dupie, to grzyby i jagody i co tam znajdziesz w lesie. W tych wszystkich Kiwi itp. sa krajalnice do chleba, ludzie kroja swiezy chleb i zostawiaja po 1/3 lub 1/4, mozna to brac za free i to normalny chleb, tylko male czesci, ale ktos za to godzine temu zaplacil. Najwazniejsze to woda, na samej wodzie z dwa dni pociagniesz. W ostatecznosci zostaja kontenery pod marketami, owoce
@informatyk-poznan: to dlaczego dajesz sie wysadzic na autostradzie a nie na jakiejs stacji :>? Ja zawsze mowie, ze wole wysiadac nawet kilka km za wczesnie, ale w jakims dozwolonym miejscu :z i wtedy z usmiechem pdchodze do kierowcow i pytam gdzie jada i tak autostop idzie duuuzo sprawniej.
@gwiezdna akurat w tym wypadku nie bylo innej opcji. Kawalek wczesniej byl wjazd wiec sie zwijalem do niego. Ale akurat w tym miejscu stalem chyba najkrocej ;)

Ta podroz w ogole jakas nietypowa bo teraz w oslo jestem a ani razu nie jevhalem ciezarowka i tylko raz z polakami

@badumtss a no stopowanie slabo szlo i jak mialem okazje to mnie podkusilo od razu z niemiec do szwecji.

@jrider no jakbys ty
@informatyk-poznan: napisalem skrotowo to co wiem, ze sobie dasz rade pewna sprawa, ale moze ktoras z tych niezbyt odkrywczych porad jest nowa, nawet jesli nie dla Ciebie, to moze ktos inny skorzysta :D Wlasnie dojechalem na miejsce w Danii, mieszkam u przyjaciela, mam zajebiste warunki do spania, zapakowalem do auta rower, wiec komunikacyjnie tez niezle, teraz bede szukal roboty gdzies blizej, by nie zbanczyc na paliwie :D W tym roku na