Wpis z mikrobloga

@RT_NR: Porażką? Raczej nazwałbym to sukcesem, wreszcie pewne grupy społeczne mają swoją reprezentację w sejmie. Z resztą mamy 4 lata by ich ocenić, ale widzę, że bardzo Cię to boli, ze się dostali. Nie wiem, ale gdybym miał takie podejście jak Ty to poszedłbym się powiesić, w końcu PiS miał aż 30%!!! A jednak mi to zwisa.
@lewactwo:

Porażką? Raczej nazwałbym to sukcesem, wreszcie pewne grupy społeczne mają swoją reprezentację w sejmie.


Co to za argument ? Jest mnóstwo grup społecznych które również nie mają swoich przedstawicieli w sejmie.
@lewactwo: No ta. PiS i PiS Ziobry to w sumie ten sam chłam, więc nie ma co się dziwić, że wypowiadają się w podobnym tonie.

@RT_NR:

Mimo wszystko porażką dla tego państwa jest to, że ta partia znajduje się w sejmie, a ta kobieta jest wicemarszałkiem.


Masz rację co do obecności PiS w sejmie, ale przecież Kempa w końcu nie zostala wicemarszalkiem, więc nie smuć się tak.
@lewactwo:

Porażką państwa jest obecność Ruchu Palikota w sejmie. Takie kwestie jak unormowana prawnie legalność związków homoseksualnych, walka z biurokracją, urzędnik z ludzką twarzą czy nieutrudnianie obywatelowi bycia przedsiębiorczym powinny być oczywiste i jeżeli w państwie musi powstać partia specjalnie po to, by o to walczyć - jak najbardziej jest to porażką państwa.
A dla mnie porażką jest to,że w głosowaniu na wicemarszałka polskiego Sejmu wybór jest pomiędzy Nowicką a Kempą.Dla mnie to jak wybór między syfem a malarią
@czlapka: Pamiętaj, że to bylo glosowanie w sprawie ostatniego wicemarszalka, który należal się partii Palikota. Dla mnie kpiną jest to, że z Nowicką byl problem, a na Grabarczyka kilka chwil wcześniej caly sejm zaglosowal.
@Ryu: A w dupie ich wszystkich mam, zmniejszyć Sejm 4krotnie bo już w 1 dniu pajace z każdej opcji politycznej się opierdzielają,grają na komórkach,bawią się tabletami,dłubią w nosie.Gorzej niż studenci na nudnych wykładach. Jedynie mam nadzieję i prywatę,że Grabarczyk będzie pracował tak jak pracował, i walczył teraz jako poseł(i wicemarszałek,choć to nie ma żadnego znaczenia) o łódzkie sprawy ;p
lewactwo:

Porażką? Raczej nazwałbym to sukcesem, wreszcie pewne grupy społeczne mają swoją reprezentację w sejmie.


RTNR:

Co to za argument ? Jest mnóstwo grup społecznych które również nie mają swoich przedstawicieli w sejmie.


RT
NR: I jeśli jedna z tych grup bez reprezentacji w sejmie wreszcie ją dostała, to też jest zły argument? :) Gratuluję logiki! Przebijasz sam siebie :-)