Wpis z mikrobloga

#40tysiecymarzen

Wlasnie dotarlem do Moss i bede sie bujal troche po miescie pytajac o prace ale mysle ze za jakis czas rusze dalej na polnoc bo kto mnie tu moze potrzebowac? Dla ludzi z #kaktuswnorwegii daje tag #40tysiecymarzen bo moze beda zainteresowani innym kloszardem w norwegii. I przywoluje @Pan_Kaktus zeby i dla mnie czegos szukal. Btw. Jak to z mojej listy maili cos zlapales to bede zmieszany xD

A dla #autostop i @cieplokrwisty tez cos bedzie. Pod Hamburgiem zlapalem stopa az do Szwecji z pewna rodzina jadaca z turcji. Tak poplynalem promem i nie widze sensu bujania sie inaczej bo i tak placa za samochod a nie zawartosc wiec Adi nie wiem po co ty tam po katach jezdziles. Daje zdjecie pogladowa btw. Na promie mozna wziac prysznic...
informatyk-poznan - #40tysiecymarzen

Wlasnie dotarlem do Moss i bede sie bujal troch...

źródło: comment_DMLbeq5dHYzqjUBw01wH03IyP2bllXoT.jpg

Pobierz
  • 13
@informatyk-poznan: jeśli to Cię pocieszy, to nie dostałem pracy z Twojej listy mailiowej :p Info o pracy teraz raczej żadnego nie będę miał, jeśli już, to po 1 sierpnia. Ale będę miał ciągle uszy szeroko otwarte :> Jeśli będziesz niedaleko Trondheim, to wołaj. Powodzenia :)